Film będzie się nazywał One Hit Wonders i opowie historię trzech piosenkarek.
Mortimer Granville to XIX-wieczny lekarz, który postawił walczyć z depresją wśród kobiet w bardzo oryginalny sposób. Jego historia od dziś w kinach.
Aktorki nominowane w tym roku do Oscara dostały na nagrodę dodatkową.
- Mężczyźni szukają cichych, niepozornych, słabszych od siebie kobiet-dziewczyneczek - mówi w wywiadzie aktorka.
Znana węgierska reżyser Marta Meszaros przygotowuje film o Marii Skłodowskiej-Curie. Rolę Marii przyjęła Krystyna Janda i rozpoczęła już pracę nad postacią noblistki.
Oscara za najlepszą rolę kobiecą dostała Meryl Streep za film Żelaza dama. Najlepszym aktorem został Jean Dujardin z Artysty.
Po 45 latach Stanisław Mikulski ponownie wciela się w rolę polskiego Jamesa Bonda.
Jedna zostawiła swojego Oscara w toalecie, a inna została obsypana nagrodami za rolę trwającą... 8 minut! Która z nominowanych aktorek twoim zdaniem zasługuje na tegoroczną nagrodę?
Zdecydowanie zwyciężył duet Nicole Kidman i Will Ferrell. Sprawdź, czym sobie zasłużyli.