Życzenia Życzenia na Przeprosiny
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia na Przeprosiny Życzenia na Przeprosiny

poważne zabawne umiarkowane

 • Zamykam oczy widzę Cię, lecz znikasz gdy otwieram je… Co noc Twój płacz zagłusza mój sen… Nie chciałam nigdy skrzywdzić Cię… …Zasypiam z nadzieją, że nadejdzie ten dzień…w którym znów spotkamy się… Dzisiejszej nocy zabiorę Cię w śnie, … i nie oddam póki nie zbudzę się… Chciałabym przeprosić Cię, Jutro wstanie nowy dzień… …3…2…1 czas na Sen.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Zawiodłem Ciebie. Zawiodłem Nas. Obiecywałem, że się zmienię. Obiecywałem, że będzie inaczej. Obiecywałem, że już na zawsze będziemy razem. Na zawsze rodziną. Nie dotrzymałem słowa. Teraz wiem, co znaczyły Twe słowa. Liczą się czyny, okazywanie uczuć, liczy się rodzina. Zapomniałem, że jesteś kobietą. Potrzebujesz komplementów, czułości okazywania miłości. Zawiodłem Ciebie. Zawiodłem. Wybacz.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Zwątpiłem w Ciebie, źle się z tym czuje. Ciężką noc miałem, Ty zresztą też. Wczoraj myślałem, że tu zwariuję przez taki jeden okrutny tekst bzdurny, zmyślony, w serce kłujący. Mężczyźni czasem tak mają. Wiem, że gdy odzyskać miłości nie mogą na takie oszczerstwa decydują się. Przez moment nawet jemu uwierzyłem, przez chwile bałem się Ciebie szczerze. Ale teraz kochanie, teraz naprawdę ja w to po prostu nie wierzę. Wstałem zmęczony i trochę smutny, jak on może być tak okrutny, by takie rzeczy tu wypisywać, od tych najgorszych Ciebie zwyzywać. Jadem oblewać, trucizną złości, za to, że nie ma Twojej miłości? Za to, że żyć chcesz tutaj normalnie, on wyżywa się na Tobie, na mnie. Nigdy jemu tego nie wybaczę, że było mi smutno, że prawie płaczę, że noc przez niego ciężka była, lecz jedno jest pewne, chciał bym uwierzył. Ale niestety w przypływie złości, nie odgadnął mojej do Ciebie miłości, która kazała wierzyć Tobie, nie jemu i za to skarbuś przepraszam Cię.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Życie to nie bajka, każdy popełnia w nim błędy… Ja również popełniałem ich wiele i wiem, że wielkie rany są w Twym sercu, a nie na ciele… Gdybym miał tą moc… Gdybym mógł cofnąć czas… To o wiele lepiej by było wśród Nas… Przepraszam, że Cię krzywdziłem… Przepraszam za każde me potknięcie… Wiem, że mnie kochasz, ale nie zasługuję na Twą wielka miłość, bo to przeze mnie miedzy Nami wciąż się psuło… Wiem, że zadałem Ci ból i pozostawić możesz teraz mnie… Wiedz jednak, że ja bardzo kocham Cię,bo to właśnie Tobie oddałam serce swe… Przepraszam Cię bardzo za to co zrobiłem, bo wiem, że głęboko Twe serduszko zraniłem
  # Dodaj do ulubionych #