ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia Urodzinowe Życzenia Urodzinowe

poważne zabawne umiarkowane

Polecane życzenia

W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.

# Dodaj do ulubionych #
 • W urodziny Twoje życzę Ci Serce moje, miłości i kochania aż do naszego skonania.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie, Dużo zdrówka, szczęścia i radości niech Twój śliczny uśmiech na buzi zawsze gości, by było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, tych dużych i tych małych. Tego Ci życzę
  # Dodaj do ulubionych #
 • Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia w miłości, nie za dużo gości. Bo to zawsze się tak kończy, że główka rano ból sączy i szklanek może ubyć w barku a po szaleństwach będzie strzykać w karku. Teraz coś na poważnie. Żeby nie było tak doraźnie, że mój humor Ci doskwiera jak Ci 30-stka strzela! Szanuj zawsze i wszędzie ludzi. Nawet gdy ktoś bardzo marudzi (na przykład ja).
  # Dodaj do ulubionych #
 • Wszystkiego najlepszego! Życia baśniowego, dużo miłości, niech w twym sercu zagości. Życzę Ci też, żebyś była także szczęśliwa. Nie bardzo kochliwa, być może płaczliwa. Szanuj zawsze i wszędzie ludzi, nawet gdy ktoś bardzo marudzi. Nie zaznaj nigdy bólu ani głodu, miej u kogoś ciepło, nigdy chłodu, ucz się pilnie w szkole, byś była mądra, niech z ciebie wyrośnie dziewczyna rozsądna.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Z okazji urodzinek, przez cały rok wesołych minek, uśmiechu, radości i wielu gości. Zdrowia, szczęścia i pomyślności, byś znalazł szybko tą swoją jedyną, by była piękną i mądrą dziewczyną. By Cię szanowała, by nigdy nie zdradzała, by tak jak ja, o Tobie pamiętała.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Zabawy do rana ze skrzynką szampana, tańców egzotycznych i kochanek licznych, marzeń spełnienia i do zobaczenia.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia, ewentualnie złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia!
  # Dodaj do ulubionych #
 • Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! Tego życzę Ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to Ty dowiesz się od niego.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Życzę Ci dzisiaj wszystkiego na ziemi, co Twoje życie w sen piękny zmieni, co Ci pozwoli uśmiechać się zawsze, śnij sny przepiękne i najciekawsze.
  # Dodaj do ulubionych #
 • Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego się komputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń i wszystkiego o czym tylko marzysz…
  # Dodaj do ulubionych #
 • Życzę Ci słońca na naszym niebie, smaku i zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, A w sercu zawsze zielonej wiosny!
  # Dodaj do ulubionych #
 • Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie,idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj lecz przede wszystkim pokaż im wszystkim!
  # Dodaj do ulubionych #