Astrologia Magia i seks Kobiecość niejedno ma imię

Kobiecość niejedno ma imię

Kobiecość niejedno ma imię [fot: Yuri_Arcurs/iStockphoto]

Jaka jesteś: wrażliwa, zalotna czy mocno stąpająca po ziemi?

Baran 21.03-19.04
Określenie „słaba płeć” zupełnie nie pasuje do Twojej natury. Całkiem obce są Ci zwykle przypisywane kobietom płaczliwość i niezdecydowanie. Strojem i makijażem bardzo umiejętnie podkreślasz swoje walory. Dokładnie wiesz, do czego dążysz, w negocjacjach potrafisz być twarda i nieustępliwa. Nawet w sytuacjach podbramkowych nie stosujesz typowo kobiecej broni: kokieterii.

Byk 20.04-20.05
Roztaczasz wokół siebie aurę tajemniczości: jesteś zadbana, atrakcyjna, ubrana z wielkim smakiem, zawsze odpowiednio do okazji, przy czym w towarzystwie zachowujesz się ze sporą rezerwą. Masz słabość do biżuterii i wszelkich dodatków, na nie potrafisz wydać fortunę. To jedyne szaleństwa, jakie popełniasz w życiu, gdyż zwykle kierujesz się rozsądkiem i mocno stąpasz po ziemi.

Bliźnięta 21.05-21.06
Potrafisz, spędzić tydzień pod namiotem, ubrana w dżinsy i podkoszulek, by wieczorem po powrocie przemienić się w zmysłową, pełną seksu kobietę. Ta dwoistość przejawia się również w Twoich zainteresowaniach. Prowadzisz z kolegą dyskusję na temat silnika nowego modelu Audi, by za chwilę wymieniać z kimś innym uwagi o literaturze.

Rak 22.06-22.07
Łączysz w sobie wszystkie cechy utożsamiane z kobiecością: łagodność, wrażliwość i instynkt opiekuńczy. Jesteś cierpliwą matką, bez reszty potrafisz poświęcić się dzieciom i rodzinie. Wrodzona subtelność często przeszkadza Ci w życiu, ponieważ jesteś bezradna wobec czyjejś agresji lub grubiaństwa. Zamiast odpłacić się tym samym, wybuchasz płaczem.

Lew 23.07-22.08
Odważnie eksponujesz swoją kobiecość, na pewno nie można nazwać Cię szarą myszką. Codziennie rano przeżywasz dylematy, stojąc przed szafą pełną ubrań i zastanawiając się, co założyć. Lecz gdy wyjdziesz z domu... nie ma na ulicy mężczyzny, który by się za Tobą nie obejrzał. Ponieważ poświęcenia nie leżą w Twojej naturze, w domu wprowadzasz sprawiedliwy podział obowiązków.

Panna 23.08-22.09
Ponieważ żyjesz w wiecznym biegu, szkoda Ci czasu na wystawanie przed lustrem, wolisz pospać trochę dłużej. Ubranie ma spełniać jeden warunek - być wygodne. Rezygnujesz z krępujących ruchy obcisłych strojów, biżuterii i wysokich obcasów. Nie narzekasz, że masz za dużo obowiązków związanych z pracą i prowadzeniem domu. Obca jest Ci kokieteria, jesteś naturalna i spontaniczna.

Waga 23.09-22.10
Wyróżniasz się taktem i zrównoważeniem. Zdarza się, że używasz swoich kobiecych atutów, by osiągnąć zamierzony cel, jednak robisz to bardzo subtelnie. Stonowany ubiór, precyzyjny makijaż, którego prawie nie widać, dyskretny zapach doskonałych perfum sprawiają, że uchodzisz w otoczeniu za wcielenie elegancji i dobrego smaku. W domu jesteś opanowana, łagodna, ale stanowcza.

Skorpion 23.10-21.11
Stwierdzenie: „To nie jest zajęcie dla kobiet", doprowadza Cię do pasji, podobnie jak dowcipy o blondynkach i protekcjonalne zachowanie ze strony mężczyzn. Jeśli postawisz sobie jakiś cel, nic nie jest w stanie Cię powstrzymać. Od płci przeciwnej nie domagasz się specjalnego traktowania. Dopiero gdy zostaniesz sam na sam ze swoim ukochanym, odsłaniasz całą pełnię zmysłowej kobiecości.

Strzelec 22.11-21.12
Jesteś kobietą o niespokojnym duchu, która nienawidzi stabilizacji. Wychowywanie dzieci i prowadzenie domu nie zaspokoją Twoich ambicji. Realizujesz się na innych płaszczyznach: wciąż uczysz się nowych rzeczy, chętnie przemieszczasz się z miejsca na miejsce. Późno decydujesz się na małżeństwo i starasz się, by nie zmieniło ono Twojego stylu życia. Dlatego też dom, który stworzysz, nie będzie można nazwać tradycyjnym.

Koziorożec 22.12-19.01
Na pierwszy rzut oka sprawiasz wrażenie, że obca jest Ci uczuciowość właściwa kobietom. Jednak chłód i obojętność to tylko pozory, po prostu nauczyłaś się skrywać uczucia. Dystans i nienaganne maniery sprawiają, że niektórzy widzą w Tobie prawdziwą damę. Doskonale prowadzisz dom, dbasz o porządek, jednak troska ta wynika nie tyle z zamiłowania do prac domowych, lecz właściwego Ci poczucia obowiązku.

Wodnik 20.01-18.02
Intuicja i wyczucie, których mężczyźni mogą Ci tylko pozazdrościć, sprawiają, że wiele osób zwraca się do Ciebie ze swoimi problemami, a Ty zawsze ich wysłuchasz. Masz zdolności łagodzenia sporów. Sama nie wiesz, dlaczego tak się dzieje, ale przy Tobie nawet najbardziej agresywni ludzie łagodnieją i wyciągają dłoń na zgodę. Twój dom jest zawsze pełen rożnych ludzi, których przyciąga emanujące z Ciebie ciepło.

Ryby 19.02-20.03
Jesteś ucieleśnieniem kobiety-dziecka: bezradnej, wymagającej ciągłej opieki i wsparcia w silnym mężczyźnie. Jeśli chodzi o podział ról w małżeństwie, jesteś tradycjonalistką: nie próbujesz dominować, z ulgą podporządkowujesz się decyzjom partnera i stwarzasz ciepły, spokojny dom, w którym wszyscy czują się bezpieczni. W pełni realizujesz się jako matka, z anielską cierpliwością odpowiadasz na tysiące pytań Twoich dzieci.

Eliza Ryszowska

2010-12-03 11:17:21

Treść pochodzi z:

Tagi:

kobieta,

horoskop,

znaki zodiaku

Komentarze

Biorytm

Wybierz datę urodzenia