Sennik

Ciąża - znaczenie snu

Pojawiająca się we śnie ciąża to znak, że pora zająć się realizacją skrzętnie przygotowywanych planów. Jeśli teraz nie zajmiesz się tym, co naprawdę istotne i wartościowe, później może być już za późno. Ciąża to oczywiście pojawienie się czegoś nowego. Przed Tobą nowe wyzwania, plany, a także zamknięcie pewnego etapu w życiu. Wkrótce poznasz wielu nowych ludzi, którzy zdecydowanie zmienią Twoje spojrzenie na świat. Ciąża to również oznaka Twojej dojrzałości. Do wszystkich spraw podchodzisz bardzo spokojnie i zanim podejmiesz jakąś decyzję, rozważasz konsekwencje takiego działania. Ciąża może być też jednak symbolem lęku. Być może nie jesteś jeszcze gotowa do zawarcia poważnego związku i założenia rodziny?

Być w ciąży: oczekujesz, że życie stale będzie Cię zaskakiwało. Pamiętaj jednak, że czasem trzeba pomóc swojemu szczęściu. Przygotuj się więc na to, że już niebawem to ty będziesz musiała wziąć los w swoje ręce.

Widzieć ciężarną kobietę: Twoja kondycja finansowa wkrótce się poprawi. Pamiętaj jednak, ze bez ciężkiej pracy zbyt wiele nie uda ci się osiągnąć.

Odbierać poród: wyzwanie, które zostanie przed Tobą postawione, będzie wymagało od Ciebie wielkiego zaangażowania. Na szczęście Twoja praca zostanie w końcu doceniona. Z tego powodu poczujesz się wspaniale.

Rodzić: w najbliższym czasie czeka Cię sporo trudności. Nie pozwól jednak, by coś zepsuło ci dobry humor. W końcu nasze szczęście w dużej mierze zależy od nas.

Poronienie: zbyt mocno bierzesz do serca niektóre przeciwności losu.

Podziel się swoim snem ze znajomymi na:
Wiesz już co oznacza Twój sen Ciąża?
         
Ciąża 4 na 5 (20 ocen)

Sprawdź co oznaczają inne sny:

Ostatnio sprawdzany sen:

Krasnoludek

Sen, w którym występuje krasnoludek zapowiada, że już niedługo będziesz musiała...

Popularne w Senniku:

Biorytm

Wybierz datę urodzenia

HOROSKOP CHIŃSKI

Wybierz rok urodzenia

HOROSKOP AFRYKAŃSKI

Wybierz miesiąc urodzenia