Astrologia Wróżby Naprwadę jaka jesteś - mówią znaki zodiaku

Naprwadę jaka jesteś - mówią znaki zodiaku

Naprwadę jaka jesteś - mówią znaki zodiaku [fot: Creativefire/iStockphoto]

BARAN 21.03-20.04

Energia wprost Cię rozpiera. Na szczęście zawsze potraw fisz spożytkować ją w najlepszy sposób. Uwielbiasz wszelkie wyzwania - im trudniejsze, tym lepiej. Jednak nigdy nie robisz niczego na silę, wbrew innym ludziom. Wręcz przeciwnie - bardzo chętnie służysz pomocą, wsparciem i dobrą radą. Szczególną opieką otaczasz osoby, które kochasz. Dla nich w każdej chwili gotowa jesteś zrobić i poświęcić dosłownie wszystko.

BYK 21.04-20.05

Zostałaś obdarzona inteligencją i umiejętnością wyciągania bardzo trafnych wniosków, Cechuje Cię także niezwykła sumienność i zdyscyplinowanie oraz talent organizacyjny. Potrafisz znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Dlatego też z łatwością radzisz sobie w pracy. Zresztą, Twoje motto życiowe brzmi: „Tylko ciężką pracą można zrealizować postawione sobie cele". Nie tolerujesz krętactwa i kłamstwa.

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06

Potrafisz dostosować się do każdej sytuacji i nowego środowiska, ponieważ masz wyjątkowy dar nawiązywania kontaktów z ludźmi. Cechuje Cię wielka ciekawość świata i nieustanną chęć pogłębiania wiedzy. Dlatego całe życie dokształcasz się i zdobywasz nowe umiejętności. Przychodzi Ci to bardzo łatwo, ponieważ jesteś osobą inteligentną, masz bystry umysł oraz niezwykłą łatwość prowadzenia konwersacji.

RAK 22.06-22.07

Jesteś osobą niezwykle wrażliwą i uczuciową, dlatego nigdy nie przejdziesz obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia. Najchętniej zaopiekowałabyś się wszystkimi, których w jakiś sposób skrzywdził los. Chętnie bierzesz udział w akcjach charytatywnych. Opiekujesz się także zwierzętami. Często, nawet jeśli mieszkasz w małej kawalerce, w Twoim domu znajdują schronienie niechciane koty i psy z całej okolicy.

Treść pochodzi z:

Tagi:

osobowość,

horoskop,

zodiak,

cechy

Komentarze

 • 6.10.11, 22:48:49

 • ajka86

  7.10.11, 14:17:13

  ajka86 napisał(a):
  ja z opisem osobowości spod mojego znaku zgodzić się nie mogę, to nie ma nic ze mną wspólnego,
 • Hanieczka

  7.10.11, 14:44:45

  Hanieczka napisał(a):
  Trochę dzwii mnie to że ludzie potrafią swoje życie układać na znakach zodiaków...
 • teoenna

  14.10.11, 09:02:11

  teoenna napisał(a):
  Znak zodiaku nie zawsze określa charakter i osobowość danej osoby
 • 4.11.11, 11:23:08

  ~Konto usunięte napisał(a):
  Nie układam życia pod znaki zodiaku,ale z moich obserwacji wynika,że sama charakteryzacja znaków jest trafiona.Dochodzą do tego jedynie nasze doświadczenia życiowe,a przecież każde jest inne.Czasem warto przeanalizować taki znak naszego przyszłego partnera...
 • 19.02.15, 22:06:40

  ~San-chan napisał(a):
  Jeśli osoba urodziła się pod znakiem zodiaku oraz pod jego odpowiednikiem w zodiaku chińskim , opisy będą najbardziej trafne.
 • Dominisiak

  30.04.15, 21:11:58

  Dominisiak napisał(a):
  Nie wierzę w takie rzeczy, wystarczy spojrzeć na wróżbitę Macieja w ostatnim "Top Chefie", jak ściemniał z opisami charakterów poszczególnych osób

Biorytm

Wybierz datę urodzenia