Dziecko Ciąża Dziecko Kate i Williama. Poród w ten weekend?
Dziecko

Dziecko Kate i Williama. Poród w ten weekend?

Dziecko Kate i Williama. Poród w ten weekend? [fot: AP/FOTOLINK/East News]

Wyczekiwane przez Brytyjczyków dziecko Kate i Williama nie schodzi z pierwszych stron gazet. Czy poród księżnej nadejdzie właśnie w ten weekend?

Spekulacje na temat tego, kiedy Kate Middleton urodzi, nie cichną. Część dziennikarzy, również tych zagranicznych, już zebrała się pod szpitalem St. Mary's w Londynie wyczekując na ten moment. Od zeszłego tygodnia w mediach pojawiają się fałszywe informacje, że księżna Kate urodziła. A w parku przy pałacu Kensignton podobno już można spotkać parę królewską spacerującą z wózkiem. Jest to jednak zamierzony efekt happeningu, do którego zaproszono sobowtórów Kate i Williama, aby wzbudzić sensację wśród fotoreporterów.

Zobacz, co dzieje się przed szpitalem, w którym ma rodzić księżna Kate. Relacja na żywo:

Amerykańskie czasopismo The Star już 13 lipca miało na okładce informację, że prawnuk Elżbiety II przyszedł na świat. Przedwczesne wieści, które czekały w gotowości na dzień porodu, przez przypadek ujrzały światło dzienne. Sama Kate Middleton termin porodu już zna i na pewno jest odpowiednio przygotowana do tej chwili. Z niecierpliwością na wnuka czeka również matka Kate, która rozpowiada, że dziecko będzie zodiakalnym lwem, czyli musi przyjść na świat między 23 lipca a 22 sierpnia.

Największą tajemnicą nadal pozostaje imię, jakie Kate i William wybrali dla swojego dziecka. Jeśli będzie to dziewczynka, podobno ma nosić imię po zmarłej tragicznie matce Williama, księżnej Dianie. Choć na to, podobno, może nie zgodzić się sama królowa Elżbieta II.

Brytyjskie media donosiły, że Kate Middleton wyjawiła informację na temat terminu porodu podczas imprezy charytatywnej w Glasgow. Jednak data nie została oficjalnie potwierdzona i do końca nie wiadomo, czy księżna Kate zrobiła to z roztargnienia, czy świadomie podała fałszywą informację.

Z kolei w plotkarskich serwisach można było przeczytać, że poród pierwszego dziecka Williama i Kate jest już od dawna zaplanowany i ma odbyć się w hipnozie. Wszystko po to, by zmniejszyć ból. Najświeższe informacje głoszą jednak, że księżna będzie rodzić w wodzie.

Na razie wiadomo jedynie tyle, że w czasie porodu Kate Middleton będzie pod opieką doktora Marcusa Setchella, członka Królewskiego kolegium Położnych i Ginekologów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, urodzi silami natury.

2013-07-19 15:18:58

Tagi:

dziecko,

poród,

william,

kate

Komentarze

 • 19.07.13, 22:29:07

  ~montene napisał(a):
  dziecko Kate i Williama musi być zaszczycone - jeszcze nie przyszło na świat, a już jest w centrum zainteresowania niemal całego świata,
 • 19.07.13, 22:31:11

  ~oniżyk napisał(a):
  Bardzo dobre wrażenie robię księżna Kate. Wydaje się naprawdę równą babką. Nie zachowuje się zbyt przesadnie i z tego co mi się wydaje jest bardzo życzliwa. Mam nadzieję, że poród Kate pójdzie sprawnie i wszystko będzie dobrze.
  Trzymam kciuki za dziecko Kate i Williama.
 • 19.07.13, 22:33:38

  ~moniaaaa napisał(a):
  trochę współczuje temu maluchowi, jeszcze nie przyszło na świat, a już wokół niego tyle szumu. Oby tylko dziecko księżnej kate od tego nie zwariowało. Jestem pod wrażeniem jej spokoju. Wydaje sie byc bardzo spokojna i opanowana. i dobrze. A o tym kiedy urodzi Kate Middleton obstawiam, że dowiemy się już jutro. Oby nie w niedzielę, podobno wtedy rodzą się leniuszki ;]

Kalendarz dni płodnych

Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:

Przeciętna długość cyklu: