Dziecko Dziecko Wampirze kły, wąsy Chaplina - oto fantazyjne smoczki
Dziecko

Wampirze kły, wąsy Chaplina - oto fantazyjne smoczki

Wampirze kły, wąsy Chaplina - oto fantazyjne smoczki [fot: eugenesergeev - Fotolia.com]

Przez kolejne dekady smoczki nie podlegały trendom mody i pełniły przede wszystkim rolę praktyczną. Projektanci wzięli jednak na warsztat również tę zabawkę dla niemowląt. Efekt? Smoczki, które przemieniają bobasy w wampiry bądź wąsatych panów...

Na świecie te akcesoria dla dzieci można kupić pod rozmaitymi postaciami. W internetowych sklepach dostępne są na przykład smoczki z wąsem a la Charlie Chaplin, z imitacją paszczy aligatora czy wampirzymi kłami. Zazwyczaj kosztują od 5 do 10 dolarów.

Silikonowe smoczki mają przede wszystkim uspokajać dziecko i koić podrażnione dziąsła. Zalecane są dla maluchów od 6 do 36 miesięcy. Fantazyjne smoczki służą również rodzicom, wprawiając ich w dobry humor. Pozwalają też dzieciom wyróżnić się na tle rówieśników.

Tych, którzy pragną ze swojej pociechy zrobić ikonę stylu, zainteresuje również pierwszy, międzynarodowy tydzień mody dziecięcej, który odbędzie się między 19 i 20 marca w Londynie. Swoje propozycje dla najmłodszych przedstawią tam min. Jean-Paul Gaultier, Marc Jacobs i Paul Smith.

 

 

2013-03-11 14:45:18

Treść pochodzi z:

Tagi:

moda,

dziecko,

smoczek

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.

Kalendarz dni płodnych

Pierwszy dzień ostatniej miesiączki:

Przeciętna długość cyklu: