W sezonie
 • Urlop według kobiety...

  Tegoroczny urlop niech będzie Twoim czasem! Spędź go jak chcesz i gdzie chcesz.  

 • Autopolka na zakupach

  Ruszyły wyprzedaże - po długim okresie wyczekiwania Autopolki, niczym krwiożercze piranie, ruszyły do boju aby walczyć o najwyższe obniżki, najlepsze promocje i wymarzone ciuchy.  

  Tagi: mini, maxi, oka, midi

 • Wyjeżdżasz? Ubezpiecz się!

  Wyjeżdżając na wakacje zakładamy, że wszystko pójdzie gładko, bez żadnych komplikacji, a my wrócimy wypoczęte i pełne wigoru. Każda podróż niesie ze sobą jednak pewną dozę niepewności, warto więc przygotować się na każdą ewentualność!  

 • By wzrok sięgał jak najdalej

  Z wiekiem potrzebujemy coraz więcej światła, aby dobrze widzieć. Pamiętajmy, że krótko- i dalekowzroczność dotyka zarówno młodych jak i starszych kierowców. Gdy tylko zauważymy pierwsze symptomy, świadczące o problemach ze wzrokiem, powinnyśmy udać się do specjalisty.  

  Tagi: renault

 • Kosmetyki w podróży

  Okres wakacyjny sprzyja spontanicznym, kilkudniowym wyjazdom za miasto czy nad jezioro. Zwykle okazuje się wtedy, że nie mamy miejsca na całą torbę kosmetyków i szybko musimy znaleźć sposób, by spakować te niezbędne.  

  Tagi: oka

 • Gdy zaskoczy nas wiosenna burza

  Wiosną pogoda potrafi dać się mocno we znaki. Nie tylko z powodu wysokiej temperatury, ale także z powodu obfitych opadów deszczu, które niekiedy pojawiają się w mgnieniu oka...  

 • Jak przetrwać letnie wojaże

  Gdy słońce świeci nad naszymi głowami, a mamy do przejechania jeszcze kilkaset kilometrów, robimy wszystko, aby jak najszybciej znaleźć się na miejscu. Nie zważamy na to, że nasze ciało jest zmęczone i potrzebuje wytchnienia. Z pomocą specjalistów radzimy Wam, na co uważać podczas upałów.  

  Tagi: citroen, delta, lancia

 • Na wakacje z bagażnikiem rowerowym Opel FlexFix

  Dzięki wysokiej temperaturze i słonecznej pogodzie miliony rowerzystów wskakują wiosną na siodełko. Poza dobrą zabawą, jazda na rowerze gwarantuje także korzyści dla zdrowia. Jeśli chcesz zabrać swój rower na wakacje, a nie wiesz jak, mamy dla Ciebie rozwiązanie.  

  Tagi: opel, astra, antara, corsa, meriva, zderzak

 • Mandat przez słońce

  Latem słońce opala nie tylko nasze ciała. Bilety parkingowe umieszczone za szybą pod wpływem słońca czernieją w kilkanaście minut. Jak je zabezpieczyć by nie dostać mandatu za czarną kartkę?  

 • Fala mrozów się nie kończy

  Zima zaskoczyła kierowców. Kilka dni z temperaturą ujemną na poziomie kilkunastu stopni dała nam w kość. Firmy pomagające m.in. w uruchomieniu aut miały mnóstwo pracy.  

  Tagi: plus, skrzynia