Kariera Jaki jest twój styl pracy - rozwiąż test i poznaj swoje mocne strony

Jaki jest twój styl pracy - rozwiąż test i poznaj swoje mocne strony

Jaki jest twój styl pracy - rozwiąż test i poznaj swoje mocne strony [fot: -ilkeryuksel-/iStockphoto]

Ponieważ różnią nas temperamenty, doświadczenia i potrzeby, ta sama praca wywołuje w każdym z nas odmienne reakcje i emocje. Jak styl działania, bazujący na naszej osobowości, wpływa najlepiej na nasz komfort w pracy? Sprawdź się w teście psychologicznym.

Jakie zadania sprawiają, że chce mi się chcieć? Co powoduje, że podejmuję inicjatywę? Kiedy warunki działania sprawiają, że rezygnuję? Jaki rodzaj wsparcia dodaje mi energii i motywacji? Jakie czynniki wpływają na obniżenie mojej koncentracji na działaniu?

Jeśli chcesz przeanalizować styl swoich działań, przyjrzeć się temu jak pracujesz oraz w jakich warunkach praca Cię kręci, a kiedy odpuszczasz, mamy dla Ciebie krótką zabawę psychologiczną.

Nie jest to test i nie jest to narzędzie diagnostyczne. Zabawa służy pobudzeniu Cię do myślenia i przyjrzenia się temu, jak działasz i kiedy Twoje działanie może być efektywne. Sprawdź jaki profil działania pozwala Ci korzystać z Twojej naturalnej energii czyli wewnętrznej motywacji.

Jeśli myślisz o swoim komforcie pracy lub chcesz zainwestować swój czas w taką własną refleksję o sobie, to ta zabawa jest właśnie dla Ciebie. Startujemy?

W teście znajdziesz zestaw twierdzeń. Twoim zadaniem jest wybrać jedną odpowiedź z opcji: a, b, c, d, która Twoim zdaniem jest możliwie najbliższa Twojemu punktowi widzenia lub Twoim emocjom. Wybierz tylko jedną.

Pamiętaj! Odpowiadaj intuicyjnie. Nie kalkuluj oraz nie koloryzuj, bo szczerość wobec siebie to podstawa. Dzięki niej efekt tej zabawy, czyli własna refleksja, będzie tym bardziej wartościowy.

CZYTAJ DALEJ I ODPOWIEDZ NA PYTANIA TESTU.

Tagi:

praca,

psychologia,

psychotest

Komentarze