Aktualności "2XL" - Edyta Jungowska i Elżbieta Romanowska odchudzają się na ekranie

"2XL" - Edyta Jungowska i Elżbieta Romanowska odchudzają się na ekranie

"2XL" - Edyta Jungowska i Elżbieta Romanowska odchudzają się na ekranie [fot: VIPHOTO/East News]

Trwają zdjęcia do nowego serialu telewizji Polsat zatytułowanego 2XL. W głównych rolach występują Elżbieta Romanowska i Edyta Jungowska, a wspierają je Piotr Polk, Piotr Rogucki oraz Przemysław Sadowski.

Główne bohaterki to Laura (Edyta Jungowska) i Agata (Elżbieta Romanowska). Kobiety spotykają się już w pierwszym odcinku, a łączy ich wspólny temat: ciągłe odchudzanie.

Laura Zabawska jest dietetykiem, a Agata Dec biologiem. W ciągu dnia kobiety jedzą tylko sałatę i piją litry kawy, co nieraz, zwłaszcza w przypadku Agaty, doprowadza do omdleń. Laura i Agata kochają jeść, często wieczorami, gdy nikt nie patrzy, lubią sobie pofolgować, ponieważ nie potrafią oprzeć się czekoladkom...

Zdjęcia do serialu odbywają się w różnych częściach Warszawy, jednak jednym z najczęściej odwiedzanych przez ekipę miejsc jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tam realizowane są sceny z laboratorium, w którym pracuje Agata Dec.

Studenci, którzy przed wakacjami załatwiają ostatnie sprawy na uczelni, minąć mogą na korytarzu m.in. Elżbietę Romanowską, Piotra Polka oraz Piotra Roguckiego. Aktorzy chodząc w laboratoryjnych kitlach, wzbudzają spore zainteresowanie przechodniów.

Reżyserem serialu jest twórca głośnej Dziewczyny z szafy - Bodo Kox.

- Praca na tym planie jest bardzo dynamiczna, mam nadzieję, że przeniesie się to na ekran. Bodo Kox wspaniale prowadzi aktorów, ma wszystko pod kontrolą - mówi Piotr Rogucki. -mPomysł na ten serial jest bardzo ciekawy. Każdy z nas jest uczestnikiem trendu dbania o swoją sylwetkę. Każdy z nas boryka się z tym problemem. Mam nadzieję, że serial się spodoba - dodał aktor, którego szersza publiczność zna z zupełnie innej roli. Rogucki jest bowiem wokalistą popularnego rockowego zespołu Coma.

Emisja serialu planowana jest na jesień 2013 roku. 2XL zobaczymy na antenie telewizji Polsat.

 

 

2013-07-18 11:25:09

Treść pochodzi z:

Tagi:

serial,

odchudzanie,

2xl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.