Aktualności Halle Berry ma 46 lat i marzy o kolejnych dzieciach

Halle Berry ma 46 lat i marzy o kolejnych dzieciach

Halle Berry ma 46 lat i marzy o kolejnych dzieciach [fot: PAP/EPA]

Laureatka Oscara Halle Berry marzy o tym, żeby mieć więcej dzieci. 46-letnia aktorka wychowuje już czteroletnią córeczkę, ale chciałaby, by miała ona rodzeństwo. Zdaje sobie jednocześnie sprawę z tego, że jej wiek nie jest jej sprzymierzeńcem.

Dlatego też, jak przyznała w jednym z wywiadów, każdego niemal dnia modli się o dziecko. - Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy i każdego wieczora proszę Boga, by wysłuchał mojej prośby. Zresztą robię to razem z córeczką, która marzy o siostrzyczce - przyznała Amerykanka.

Berry miała 41 lat, kiedy urodziła pierwsze dziecko, ale nie przeszkadza jej to i nie żałuje swojej decyzji, że tak długo z tym zwlekała.

- Jestem znacznie lepszą matką w wieku 46 lat. Mam większą świadomość, potrafię więcej rzeczy zrozumieć i przewidzieć - oceniła. Córkę Nahlę ma ze swoim byłym partnerem Gabrielem Aubrym.

- Gdy miałam 20 lat, wiedziałam, że pewnego dnia chciałabym urodzić dziecko. Miałam jednak wtedy całkowicie inne podejście do tego. Zresztą tak naprawdę nie wiedziałam nawet, kim sama jestem, a co dopiero, gdyby przyszło na świat dziecko. Teraz jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji, że tyle poczekałam - zapewniła.

Teraz Halle Berry jest związana z francuskim aktorem Olivierem Martinezem. Dlatego też bardzo intensywnie myślą o tym, by przenieść się z Los Angeles do Francji, którą aktorka jest całkowicie zauroczona. Jest tylko jeden problem - ojciec Nahli nie chce do tego dopuścić, ponieważ nie miałby wtedy kontaktu z córką.

- Ona jest jeszcze malutkim dzieckiem i nie wie, co się tak naprawdę dzieje. Chciałabym, żeby żyła w normalnym świecie, a taki jest we Francji, a nie w USA - oceniła.

Berry znana jest z takich produkcji jak m.in. Atlas chmur, Sylwester w Nowym Jorku i Czekając na wyrok. Za rolę w ostatnim z wymienionych filmów została w 2001 roku nagrodzona Oscarem.

2012-11-09 11:10:09

Treść pochodzi z:

Tagi:

film,

dziecko,

aktorka,

ciąża,

halle berry

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.