Aktualności Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie swojej kontuzji

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie swojej kontuzji

Justyna Kowalczyk [fot: imago sportfotodienst/EAST NEWS]

Justyna Kowalczyk, która we włoskiej miejscowości Santa Caterina przygotowuje się do igrzysk w Soczi, doznała urazu. Zdjęcie spuchniętej stopy zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Mocno stłuczona. Było podbramkowo. Myślę jednak, że zdążymy - napisała.

Okoliczności, w jakich nabawiła się urazu, nie są znane. PAP udało się skontaktować z trenerem Aleksandrem Wierietielnym, ale nie chciał rozmawiać. Natomiast jego asystent Rafał Węgrzyn przebywa obecnie w Warszawie, gdzie załatwia formalności związane z wyjazdem teamu Kowalczyk do Soczi, i nie zna szczegółów zdarzenia.

Narciarka do Santa Cateriny wyjechała po zawodach Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Na wysokości 1700 m n.p.m. szlifuje formę przed zmaganiami olimpijskimi.

Zawodniczkę z Kasiny Wielkiej czeka jeszcze jeden start w Pucharze Świata - w sobotę w Dobbiaco na 10 km techniką klasyczną. Polka natomiast zrezygnowała z niedzielnego sprintu techniką dowolną. W tym czasie będzie już w drodze do Soczi.


Zdjęcie opuchniętej stopy, które Justyna Kowalczyk umieściła na swoim profilu. Fot.facebook.com/kibicujjustynie/PrtSc

Igrzyska rozpoczną się 7 lutego. W dwóch wcześniejszych olimpijskich występach - w Turynie i Vancouver - Kowalczyk wywalczyła cztery medale: złoty, srebrny i dwa brązowe.

2014-01-29 15:25:07

Treść pochodzi z:

Tagi:

igrzyska,

justyna kowalczyk,

kontuzja

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.