Aktualności Katie Holmes spędzi Boże Narodzenie z córką

Katie Holmes spędzi Boże Narodzenie z córką

Katie Holmes spędzi Boże Narodzenie z córką [fot: PAP/EPA]

Suri Cruise - sześcioletnia córka Toma, jednego z najpopularniejszych aktorów w Hollywood - spędzi najbliższe Święta Bożego Narodzenia ze swoją matką Katie Holmes i jej rodziną, a nie z ojcem, którego odwiedziła w Londynie przy okazji Święta Dziękczynienia.

Tom rozwiódł się w czerwcu z żoną po sześciu latach małżeństwa. Jak wynika z informacji uzyskanych przez dziennikarzy brytyjskiej gazety The Daily Mail w ramach ugody sądowej właśnie matce przypadło w udziale spędzenie najbliższej Gwiazdki z córką. Choć w okresie świątecznym tata będzie mógł się z nią spotkać.

50-letni Cruise od ponad trzech miesięcy rzadko pojawia się w USA, bowiem od połowy sierpnia bierze udział w Wielkiej Brytanii w zdjęciach do filmu science fiction All you need is kill.

Pod koniec ubiegłego tygodnia na trzy dni do Londynu przyleciała Suri, którą gościł podczas przypadającego 22 listopada tradycyjnego amerykańskiego Dnia Dziękczynienia. W weekend córka aktorskiej pary wróciła do Nowego Jorku, a już wczoraj udała się na zajęcia do prywatnej szkoły na Manhattanie.

Właśnie tam przeprowadziła się Holmes z córką z Los Angeles, po rozstaniu z mężem. Obecnie przygotowuje się do występów w jednym z teatrów na Broadwayu. W jednym z wywiadów przyznała, że po rozwodzie poczuła się samotna, podobnie jak Suri, więc podjęła pierwsze kroki na drodze do adoptowania drugiego dziecka. Sprawą ponoć już zajmuje się renomowana agencja specjalizująca się w załatwieniu takich formalności.

2012-11-27 13:53:07

Treść pochodzi z:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.