Aktualności "Na sygnale". Nowy serial akcji TVP o załodze karetki

"Na sygnale". Nowy serial akcji TVP o załodze karetki

Oto bohaterowie nowego serialu: Monika Mazur, Dariusz Wieteska, Wojciech Kuliński i Konrad Darocha [fot: fot. Artrama/Paweł Niemyjski]

W lutym na antenie TVP2 zadebiutuje nowy serial pod tytułem Na sygnale. Przedstawiać będzie równoległą historię do tej rozgrywanej w innym hicie Dwójki, czyli Na dobre i na złe.

Nowy serial twórców popularnego Na dobre i na złe pokaże pracę ratowników medycznych. Czwórka bohaterów to załoga karetki reanimacyjnej: Wiktor, Piotr Martyna i Adam. W każdym odcinku otrzymuje wezwanie do osób znajdujących się w sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu. Ratownicy muszą podejmować szybkie decyzje i zmagać się z nieoczekiwanymi okolicznościami.

- "Na sygnale" to w istocie serial akcji, który ukazuje dramatyczne wydarzenia, w najbardziej newralgicznym czasie tzw. "złotej godziny". W ratownictwie medycznym "złota godzina" to czas, w którym poszkodowany powinien znaleźć się na stole operacyjnym względnie w specjalistycznej jednostce pomocy - mówią twórcy serialu.

Najnowsza produkcja jest też pierwszym w historii TVP spin-offem innej serii emitowanej przez TVP2. Bohaterowie Na sygnale swoją bazę mają nie gdzie indziej, tylko w dobrzej znanej widzom Dwójki, Leśnej Górze.

Na ekranie zobaczymy zarówno zawodowych aktorów (ekipa karetki), jak i amatorów. W ekipie serialowej karetki znaleźli się: Wojciech Kukliński jako Wiktor Banach - czterdziestoczteroletni, doświadczony lekarz-ratownik; Dariusz Wieteska w roli Piotra Strzeleckiego - kierowcy i ratownika medycznego, Monika Mazur jako Martyna Kubicka - stażystka po ukończonym kursie ratownictwa medycznego i Konrad Darocha, czyli Adam Wszołek - ratownik medyczny jeżdżący na zmianę z Martyną.

Serial Na sygnale będzie pokazywany od lutego. Premierowy odcinek TVP2 pokaże w środę, 12 lutego, o godz. 21:45.

2014-01-23 10:36:06

Treść pochodzi z:

Tagi:

telewizja,

na sygnale,

polskie seriale

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.