Aktualności Nowych fach Berlusconiego - premier udziela ślubów

Nowych fach Berlusconiego - premier udziela ślubów

Nowych fach Berlusconiego - premier udziela ślubów [fot: CC/Presidenza della Repubblica]

Premier Włoch Silvio Berlusconi, podjął się zadania, jako posiadający takie uprawnienia urzędnik państwowy. Polityk połączył węzłem małżeńskim, podczas ceremonii na rzymskim Kapitolu, pracowników biura prasowego swej partii Lud Wolności.

Podczas uroczystości pod przewodnictwem szefa rządu w Sali Czerwonej magistratu, ślub wzięli Paola Picilli, która pracuje w biurze prasowym koła parlamentarnego Ludu Wolności w Izbie Deputowanych i Luca D'Alessandro, szef biura prasowego ugrupowania.

Uroczystość rodzinna i skromna raczej nie była. Obecni byli ministrowie oraz politycy z kierownictwa partii. Zadbano też o oprawę muzyczną, kilka pieśni zaśpiewał Al Bano (znany z duetu Al Bano & Romina Power).

Według świadków ceremonii, na których powołują się włoskie media, Berlusconi żartował w jej trakcie. Kiedy narzeczeni zapytani o gotowość zawarcia związku małżeńskiego odpowiedzieli tak, premier zareagował następująco: Nie słyszę dobrze. Po czym usłyszał ponowne, gromkie tak!

Czyżby Berlusconi celował w nowy sposób zarobku? Pewnie znajdzie się na świecie jeszcze trochę par, które chętnie zapłaciłyby za takiego mistrza ceremonii.

ZOBACZ TAKŻE


2010-10-07 09:30:00

Tagi:

włochy,

berlusconi,

ślub

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.