Aktualności Oto zachcianki Jennifer Lopez przed koncertem w Gdańsku

Oto zachcianki Jennifer Lopez przed koncertem w Gdańsku

Oto zachcianki Jennifer Lopez przed koncertem w Gdańsku [fot: Associated Press/East News]

Na scenie o szerokości 57 metrów i wysokości 19 metrów z setką stopni wystąpi 27 września na stadionie PGE Arena w Gdańsku amerykańska piosenkarka Jennifer Lopez. Artystka zażyczyła sobie, aby w jej garderobie dominowała biel.

- Musimy również przygotować 15 metrów specjalnego wybiegu, po którym będzie poruszać się artystka w trakcie wykonywania kolejnych utworów - poinformował we wtorek Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, współorganizującej pierwszy w Polsce występ Jennifer Lopez.

Nagłośnienie na koncercie zostanie ulokowane w ośmiu punktach. Jego moc będzie wynosić 750 tys. wat. Management piosenkarki określił dokładnie jej oczekiwania, co do garderoby. Ściany i meble mają być w białym kolorze, a wszystko urządzone w stylu spa/zen.

Na stole bankietowym koniecznie musi znajdować się biały obrus. Biały musi być również dywan łazienkowy pod prysznicem oraz zlewem, a także specjalna sofa. Nawet umieszczone w garderobie świece mają być białe. Piosenkarka zażyczyła sobie również dwa tuziny białych róż w wazonie, dwie lampy weneckie i ruchomy stół do makijażu z lustrem i lampkami.

- Wszystkie wymagania określa rider techniczny. To specjalny dokument, który liczy ponad 20 stron. Żeby koncert doszedł do skutku każdy z detali musi zostać spełniony - wyjaśnił Marek Kurzawa z Prestige MJM. Gdański stadion jest przygotowany na przyjęcie 40 tys. fanów amerykańskiej gwiazdy.

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 r. w Nowym Jorku, w rodzinie pochodzącej z Portoryko. Artystka ma na koncie sześć płyt, w tym jedną nagraną po hiszpańsku. Debiutancki album On the 6 wydała w 1999 r. Krążek ten przez MTV został uznany za płytę roku. W 2003 r. piosenkarka podczas American Music Awards zdobyła tytuł najlepszej artystki pop.

Lopez wylansowała wiele hitów, które osiągały wysokie miejsca na listach przebojów w USA i Europie. Są wśród nich m.in. takie piosenki jak If You Had My Love, Waiting for Tonight, Love Don't Cost a Thing, Jenny from the Block, I'm Glad, Baby I Love You, Get Right, On the Floor i I'm Into You.

Artystka zagrała też w ponad 20 filmach. Za rolę w filmie Selena (1997) otrzymała nominację do nagrody Golden Globe w kategorii najlepsza aktorka. Lopez grała też w takich produkcjach filmowych jak Co z oczu to z serca (1998), Pokojówka na Manhattanie (2002), Zatańcz ze mną (2004), Sposób na teściową (2005).Lopez ma własną linię perfum, ubrań i butów, jest też właścicielką restauracji Madre's w Kalifornii.

Amerykańskie czasopismo Forbes uznało w 2002 r. Jennifer Lopez za najbardziej wpływową gwiazdę showbiznesu. Koncert Jennifer Lopez w Gdańsku odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej promującej ostatnią jej płytę Love? (2011).

Czytaj więcej w iWoman.pl
Chris de Burgh wystąpi w Warszawie
Autor przeboju The Lady In Red zagra koncert 9 maja 2013 roku w Sali Kongresowej.
Jesse Cook ponownie w Polsce
Muzyk uznany przez magazyn "Acoustic Guitar" drugim, po Paco de Lucíi, najlepszym gitarzystą flamenco wystąpi w Poznaniu i we Wrocławiu.
Wielkie gwiazdy w Polsce. Zobacz, gdzie zagrają
Jesienią odwiedzą Polskę największe gwiazdy światowej sceny. Fani czekają na muzyczne show w wykonaniu Stinga, Tori Amos, Gotye czy Muse.

2012-09-18 15:45:06

Treść pochodzi z:

Tagi:

gdańsk,

jennifer lopez,

koncert,

żądania

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.