Aktualności "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - nowe show z gwiazdami

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - nowe show z gwiazdami

Wśród występujących będzie Katarzyna Skrzynecka [fot: Wiktor Zdrojewski/materiały prasowe]

Show telewizji Polsat będą prowadzić Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym uczestnicy będą musieli jak najwierniej odtworzyć znaną muzyczną gwiazdę. Będą wykonywać jej piosenki, jednak liczyć się będzie całokształt, czyli także ubiór, makijaż, gesty i ruch sceniczny.

Wśród uczestników znajdą się znane w Polsce twarze m.in. aktorka Katarzyna Skrzynecka, lider zespołu Volver Mariusz Totoszko, prezenter Bilguun Ariunbaatar oraz aktorka Julia Pietrucha. Cała lista gwiazd nie jest jeszcze znana.

Show liczy osiem odcinków, a w każdym z nich każdy z grających wcieli się w inną gwiazdę. W jury, które na bieżąco będzie oceniać występy, znaleźli się: aktor Paweł Królikowski, aktorka Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus oraz diwa operowa Małgorzata Walewska.

W każdym odcinku wygra jedna osoba, która otrzyma nagrodę pieniężną. Kwota ta za każdym razem będzie w całości przekazywana potrzebującym. Największa wygrana padnie w odcinku finałowym. Wówczas laureat będzie mógł sam wybrać cel charytatywny, na który przeznaczone zostaną pieniądze.

Prowadzącymi program będą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Oprawą muzyczną zajmie się Zygmunt Kukla i jego orkiestra. Nowy program telewizji Polsat, to polska wersja hiszpańskiego formatu Your Face Sounds Familiar, który podbija świat. Show zrealizowano już w 23 krajach, m.in. w Chinach, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii.

W Polsce Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie nadawany wiosną w późne sobotnie wieczory około godziny 22:00.

2014-01-27 11:00:07

Treść pochodzi z:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.