Aktualności Życzenia na Dzień Nauczyciela

Życzenia na Dzień Nauczyciela

Życzenia na Dzień Nauczyciela [fot: sxc.hu/gokoroko]

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela obchodzony jest 14 października. Choć święto jest dniem wolnym od zajęć nie oznacza to, że nauczyciela i uczniowie mogą pozwolić sobie na całkowitą labę. W praktyce Dzień Nauczyciela jest bowiem okazją do organizowania uroczystych apeli czy okolicznościowych spotkań.

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej wypada w niedzielę. A ta jest przecież z założenia wolna. Dlatego uroczystości związane z obchodami tego święta będą odbywały się w piątek lub poniedziałek.

Życzenia na Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela
życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu
wszystkiego co najlepsze,
spełnienia zawodowych planów,
wytrwałości w dążeniu do celu
i niesłabnącego zapału.

W tym wyjątkowym dniu wszystkim nauczycielom chcielibyśmy podziękować za trud włożony w naszą edukację. Życzymy Wam zapału, ogromnej wytrwałości i samych sukcesów w życiu zawodowym.

Wykształcenie do jeden z piękniejszych prezentów, jakim można obdarować drugiego człowieka. Dlatego z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim pedagogom i wychowawcom chcielibyśmy podziękować za trud, jaki każdego dnia wkładają w naszą edukację i życzyć im spełnienia tego, o czym tylko marzą.

Z okazji Waszego święta życzymy Wam niesłabnącego zapału do kształtowania naszych serc i sumień, umiejętności przezwyciężania największych nawet trudności, a także tego, by Wasza praca zawsze przynosiła szybkie plony.

Doskonale wiemy, że bycie nauczycielem to nie tylko zawód, ale i powołanie, dlatego, w tym wyjątkowym dniu, tym bardziej dziękujemy Wam za to, że każdego dnia, z takim zaangażowaniem opowiadacie nam o świecie.

2009-01-01 09:23:09

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.