W obiektywie Seks taśmy Charlize Theron to blef. I będzie tego więcej
W obiektywie

Seks taśmy Charlize Theron to blef. I będzie tego więcej

Seks taśmy Charlize Theron to blef. I będzie tego więcej Zobacz duże zdjęcie fot. youtube.com Zdjęcie 1 z 7
 • Oceń:  
   
   
   
   
   
   
3.5

Seks taśmy w wersji sadomaso, lot w kabinie przenośnej toalety, czy błogi stan ograniczonej świadomości po wizycie u dentysty - tak promują się amerykańskie gwiazdy. Nie do wiary? Ale za to do sprzedania. Udowadniają to między innymi Charlize Theron, Justin Bieber, Tom Hanks, George Clooney czy Britney Spears.

- Tak się denerwuję. Nigdy jeszcze nie nagrywałam seks taśmy. Kochanie, mam nadzieję, że nikt tego nie zobaczy - mówi zdenerwowana i wyraźnie podekscytowana Charlize Theron na filmiku, który bije rekordy popularności w internecie. Później hollywoodzka gwiazda filmuje telefonem dwóch mężczyzn w sadomasochistycznych strojach. Wykrzykuje im dziwne polecenia, a akcja dopiero się rozkręca.

Filmik pojawił się w sieci po informacji o tym, że aktorka straciła telefon komórkowy. Nagranie miało rzekomo być z niego nielegalnie ściągnięte i rozpowszechnione. Ale to tylko wielka gra pozorów. W rzeczywistości Theron dała się namówić na oryginalną i kontrowersyjną współpracę komikowi Willowi Ferrelowi. Ten stworzył portal Funny or die, pełen kontrowersyjnych filmików z udziałem najgorętszych nazwisk amerykańskiego show-biznesu.

Czytaj dalej i zobacz na jakie filmiki dali się namówić: Charlize Theron, Justin Bieber, Meryl Streep, Tom Hanks, Britney Spears

2012-04-11 05:12:04

Podobne zdjęcia: charlize theron

Komentarze