Patronaty Medialne
Patronaty Medialne
 • Wenusjanki - Ekskluzywne konferencje dla kobiet

  Nowy rok, nowe możliwości, nowa energia. Pod takimi hasłami odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja Wenusjanek w Warszawie.  

 • Świąteczne wydarzenie dla kobiet - Be Pretty Fair we Wrocławiu

  Szukasz pomysłu na świateczne prezenty? A może chcesz miło spędzić niedzielę w towarzystwie wyjątkowych i inspirujących kobiet? Obojętne jakie są Twoje motywy powinnać wziąć udział w wydarzeniu przygotowanym specjalnie dla Ciebie.  

 • Gold Fashion Night Cracow – niezwykły pokaz stylizacji już za nami!

  7 grudnia 2014 w Krakowie odbył się pierwszy w historii miasta pokaz współczesnej biznes-mody, uzupełniony stylizacją złota i biżuterii. Miejscem wydarzenia była elitarna restauracja na barce Stefan Batory, u podnóża Wawelu – zamku z królewską historią. Organizatorami wydarzenia są Lucyna Kozioł, właściciel firmy A4U oraz Magdalena Szymczyk Fashion Stylist.  

 • Targi Slow Weekend

  Nadszedł grudzień, czyli pod kątem aktywności zakupowej najgorętszy czas w roku. Może tym razem uda się nie zwariować w kilometrowych kolejkach hałaśliwych centrów handlowych?  

 • Premiera książki „Sukces jest Kobietą”

  W sobotę 29 listopada, podczas Andrzejkowego Balu „All That Jazz” odbyła się premiera książki „Sukces jest Kobietą. Piękna twarz biznesu”. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce, która skupia wywiady z kilkudziesięcioma przedsiębiorczymi Polkami.  

 • Wrocław Fashion Meeting – fascynujące kolekcje polskich projektantów i tłumy odwiedzających

  W dniach 22 i 23 listopada odbyła się 5. edycja Wrocław Fashion Meeting – największej imprezy modowej w południowej Polsce, prezentującej bogactwo trendów i autorską modę od polskich oraz zagranicznych projektantów.  

  Tagi: pokaz mody, projektanci, desing

 • Gold Fashion Night Cracow

  07 grudnia 2014 roku to data rozpoczynająca cykl luksusowych wydarzeń, pierwszych tego typu w historii miasta królów polskich. Gold Fashion Night to pokaz stylizacji biznesowych połączony z występami artystycznymi.  

  Tagi: pokaz mody, projektanci

 • Najnowsze trendy, pokazy mody i stylowe zakupy - 5. edycja Wrocław Fashion Meeting

  Polscy projektanci, wyjątkowe ubrania, buty, akcesoria i dodatki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, ponad 115 tymczasowych butików pod jednym dachem, pokazy mody kolekcji damskich, męskich i dziecięcych, upominki, konkursy – między innymi takie atrakcje czekają na gości 5. edycji Wrocław Fashion Meeting, która odbędzie się w dniach 22 i 23 listopada w godz. 11:00-20:00.  

 • Polska moda dziecięca na targach Wrocław Fashion Meeting vol. 5

  W dniach 22-23 listopada 2014 roku odbędzie się piąta edycja Wrocław Fashion Meeting – jednej z największych imprez modowych i jedynej w Polsce, podczas której odbywają się pokazy mody dziecięcej.  

  Tagi: moda, pokaz, projektanci, wrocław fashion meeting

 • Targi WEDDING - tego nie można przegapić!

  Targi WEDDING 15 i 16 listopada - na to wydarzenie czeka nie tylko cała stolica, ale cała Polska. Nic dziwnego - po raz pierwszy targi ślubne organizowane są z takim rozmachem, profesjonalizmem a przede wszystkim - z taką troską o odwiedzających je przyszłych Państwa Młodych. Bezprecedensowa jest też lokalizacja - impreza na dwa dni przemieni Stadion Narodowy w Warszawie w enklawę luksusu i elegancji.