Joanna Lamparska przedstawia Woman's world

Nowy system wentylacji oraz najnowocześniejszego oświetlenia ma zostać zainstalowany do października - zapowiedziano w środę.
Tradycyjny chleb w Azerbejdżanie wypiekany jest w tradycyjnych piecach, tandirach. Również sposób jego wyrabiania znacznie odbiega od tego, co znamy z polskiej tradycji piekarskiej.
Zestawienie przygotowano na podstawie średniej ocen, jakie wystawiali goście.
Najcenniejszym zabytkiem architektury jest klasztor pokamedulski w Wigrach, w którym odpoczywał podczas pielgrzymki papież Jan Paweł II.
Większość respondentów wyjeżdżających za granicę w celach wypoczynkowych lub turystycznych wybierała kierunki europejskie.
Reżyser filmu, okrzykniętego we Włoszech arcydziełem, zabiera widzów na sentymentalny, pełen emocji, artystycznych odniesień i wspomnień spacer po Wiecznym Mieście pokazując jego widoki z oszałamiającym pietyzmem.
W związku z odkryciem w sąsiedztwie placówki, na której terenie rośnie roślina, uruchomiony zostanie siedmiohektarowy szlak historyczny.
Do tej pory stewardesy i stewardzi przechodzili specjalistyczne kursy zawodowe, które uprawniały ich do pracy na pokładzie samolotów. Od października się to zmieni.
Smrody Ziemi, jak mawiano przed wiekami, wywoływały klęski głodu i pomór bydła.
Działać będą dorośli i dzieci, działacze społeczni i lokalni politycy, parafianie.
Mapa