Moda Design Zimowe trendy, czyli puchówki kontra wełniane płaszcze

Zimowe trendy, czyli puchówki kontra wełniane płaszcze

Zimowe trendy, czyli puchówki kontra wełniane płaszcze

Kurtki damskie zimowe kontra wełniane męskie płaszcze – to dwa najgorętsze trendy tej zimy. Twój wybór powinien zależeć nie tylko od twojej ulubionej stylistyki w modzie, lecz także cech charakteru, codziennego stylu życia. Moda to twoja druga twarz, spraw by mówiła jak najwięcej o tobie samej.

Kurtki na zimę – czyli puchowe never ending story

Kurtki damskie zimowe to najczęściej kurtki puchowe. Decyduje o tym moda, która dosłownie od lat nie pozwala im zejść z modowego szczytu. Co roku zmieniają się tylko fasony, kroje, kolory, rodzaje przeszyć i wielkość pikowań, lecz sam kanon pozostaje bez zmian.

W tym roku modne są dwa rodzaje puchówek.

  • Wielkie o 3 rozmiary za duże

To trend prosto z Paryskiego Fashion Weeku, na którym został zaprezentowany. Modelki pokazały się wtedy w ogromnych kurtach, co miało podkreślić ich drobną i kobiecą budowę. Modne są zatem w tym roku kurtki damskie zimowe, które będą o kilka rozmiarów za duże, będą spadać z ramion itd.

Jednak ważne jest, by uważać. To nie jest trend dla każdego. Panie o kobiecych kształtach powinny go unikać, gdyż tylko się powiększą i będą wyglądać nieatrakcyjnie.

  • Eleganckie z podkreśloną talią

Inne modne kurteczki, to pikowane puchówki z podkreśloną talią. Są dopasowane, ale na tyle wygodne, że swobodnie można pod nie nosić sweter czy marynarkę. Taki krój wysmukla sylwetkę i poprawia jej rysy. Poza tym podkreśla nogi. Warto mieć w szafie taką kurtkę również po to, aby zakładać ją do spódnic. Dużo lepiej wygląda dopasowana krótka kurtka, która ukazuje spódnicę w całej krasie niż zbyt długa niszcząca krój spódnicy.

Wełniany zawrót głowy w męskim stylu

Płaszcze wełniane co roku walczą o popularność z kurtkami na zimę. W tym roku trendy są jednak inne niż lata temu. Moda na męskość daje tu się we znaki i decyduje o zimowych krojach płaszczy. Tej zimy nosimy wyłącznie męskie, proste, klasyczne kroje, najlepiej o długości co najmniej do kolana. Każda z nas ma się inspirować Mad Menem i tym, jak ubierali się mężczyźni, gdyż tegoroczna moda pozwala kobietom przejąć ten męski świat i uczynić go maskulinistycznym.

Kolory płaszczy

Ważny jest także dobór odpowiednich kolorów. Nawiązując do sławetnych stylizacji Mad Mena będą to oczywiście brązy, beże, czerń, szarości, ale także bordo, czerwień, śliwka, czy zgniła zieleń. Ważne, aby wełna była dobrej jakości i płaszcz był ciepły i elegancki. Tylko taki da efekt, o którym marzymy.

2016-12-08 15:11:11

Tagi:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.