Gadżety
 • Ładowarki indukcyjne czy powerbanki – czym ładować telefon?

  Masz dość ciągle rozładowującej się baterii i szukasz skutecznego sposobu na częste i bezstresowe korzystanie z telefonu komórkowego? Technologia idzie w kierunku indukcyjnego ładowania – już niedługo plątaninę przewodów na dobre zastąpią ładowarki indukcyjne. Zaś poza domem, sposobem na skuteczne ładowanie będzie korzystanie z powerbanka. Które rozwiązanie będzie dla ciebie korzystniejsze?  

 • 3 rodzaje aplikacji, które nieodwracalnie zmieniły codzienne życie

  Życie bez Internetu wydaje się w dzisiejszych czasach niemożliwe. Wystarczy, że masz smartfon lub tablet z dostępem do sieci, a otwiera się przed tobą szereg możliwości. Jeśli dodatkowo masz konto bankowe online i kartę płatniczą, wiele czynności możesz wykonać, nie ruszając się z domu.  

 • Jak zabezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem na urlop?

  Wybierając się na urlop, żyjemy wizją spokojnych dni, błogiego lenistwa i pięknej, kojącej nasze zmysły natury. Musimy jednak odpowiednio przygotować nie tylko siebie do wyjazdu, lecz także swoje mieszkanie.  

 • Jak smartfon może pomóc w przygotowaniach do świąt?

  Choć może się to wydawać dziwne, nowoczesny telefon to najlepszy pomocnik w czasie jednej z częstszych grudniowych dolegliwości – przedświątecznej gorączki.  

 • 3 najpopularniejsze pralki 2016 roku

  Na co zwrócić uwagę, kupując pralkę? Jak wybrać najlepszy model? Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na kilka parametrów, takich jak klasa energetyczna, poziom zużycia wody, poziom hałasu oraz dostępne programy.  

 • Dobierz smartfon do swojego stylu życia

  Planujesz zakup nowego telefonu? A może chcesz wymienić smartfon na nowszy model? Dobierz smartfon do swojego trybu życia! Dobrze przemyślana decyzja będzie gwarancją, że ty i twój smartfon będziecie do siebie doskonale pasować.  

  Tagi: trendy, smartfony

 • Modna kuchnia - najnowsze trendy

  Moda dotyczy nie tylko ubrań i dodatków - różnorodne trendy przewijają się także przez wystrój wnętrz i dotyczą nawet elektroniki. Modnie mieć teraz w salonie Smart TV z cienkim, płaskim ekranem, a w kuchni połyskującą, czarną lodówkę. Co do niej dobrać i jaki sprzęt jest najlepszy?  

 • Sztuka przechowywania żywności

  Chyba nikt dzisiaj nie ma wątpliwości, jak duży wpływ na nasze zdrowie ma odpowiednia dieta. A odpowiednia dieta to zdrowe produkty żywnościowe, które zachowują odpowiednie wartości tylko wtedy, kiedy są prawidłowo przechowywane. Na szczęście jednak najpopularniejsi producenci sprzętu AGD, tacy jak BEKO, Samsung lub Whirlpool, starają się nam to ułatwić.  

 • Kate Moss zaprojektowała linię smartfonów i tabletów

  Modelka przyznaje, że ma obsesję na punkcie gramatyki i poprawnej wymowy. Dlatego nie pisze sms-ów, bo zajmuje jej to za dużo czasu.  

  Tagi: kate moss, smartfony, tablety