Moda Gadżety 3 najpopularniejsze pralki 2016 roku

3 najpopularniejsze pralki 2016 roku

3 najpopularniejsze pralki 2016 roku

Na co zwrócić uwagę, kupując pralkę? Jak wybrać najlepszy model? Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na kilka parametrów, takich jak klasa energetyczna, poziom zużycia wody, poziom hałasu oraz dostępne programy.

Przed wyborem odpowiedniego urządzenia należy także zastanowić się nad tym, jaki rodzaj pralki będzie najlepiej pasował do łazienki – ładowana od góry, czy może lepiej od przodu. Nie bez znaczenia będzie także pojemność wsadu oraz możliwość ręcznego ustawienia ilości obrotów podczas wirowania.

Gdy już ustalisz swoje potrzeby, możesz przystąpić do zapoznania się ze sklepową ofertą. Zwróć uwagę na wygodne funkcje oraz zastosowaną w urządzeniach technologię. Podczas wyboru pomocny może być także zestawienie najpopularniejszych, dostępnych w mijającym roku pralek. W zestawieniu znalazły się trzy urządzenia: pralka Samsung z technologią Eco Bubble i Add Wash, pralka Bosch z serii 8 Logixx i Amica EMAWP. To właśnie urządzenia tych producentów cieszyły się największym zainteresowaniem w 2016 roku.

1. Pralka Samsung WW70K5213WW

Pralka Samsung Add Wash to jeden z hitów tego roku. Jest wyposażona w dodatkowe drzwiczki, dzięki którym można dodać ubrania nawet podczas trwającego już cyklu prania. Dodatkowo, w urządzeniu zastosowano technologię Eco Bubble, która jeszcze przed rozpoczęciem cyklu łączy wodę, powietrze i detergent, tworząc aktywną pianę. Taka mieszanka, według zapewnień producenta, wnika w tkaninę 40 razy szybciej niż w innych pralkach.

Warto wspomnieć, że pralka Samsung z technologią Eco Bubble dokładnie wypłukuje z tkanin alergeny oraz resztki detergentów, za co uzyskała aprobatę Instytutu Matki i Dziecka. Dzięki temu, pralka jest doskonałym wyborem dla rodziców małych dzieci oraz dla alergików. Dodatkowo, urządzenie jest energooszczędne, dokładnie dopiera zabrudzenia w niskich temperaturach i jest doceniane za nowoczesny design.

2. Bosch Serie 8 Logixx WAW24540PL

To doskonała propozycja dla tych użytkowników, którym zależy na cichej pracy urządzenia. W pralce zainstalowano cichy silnik indukcyjny Eco Silent Drive. Pozwala on na zredukowanie hałasów wytwarzanych przez urządzenie podczas prania i wirowania. Pralka posiada wysoką klasę energetyczną (A+++) i cechuje się małym poborem wody, który dodatkowo można kontrolować za pomocą systemu Comfort Control. Ciekawym rozwiązaniem jest także funkcja Drum Clean, która pomaga utrzymać bęben pralki w czystości.

3. Amica EMAWP 8143 LSLDW

Pralkę wyposażono w innowacyjny bęben Pearl Drum , którego struktura zapewnia delikatne wirowanie, minimalizujące ryzyko uszkodzenia ubrań. Silnik pralki pracuje cicho i charakteryzuje się wyjątkowo długą żywotnością. Pralkę wyposażono także w system Aqua Ball Effect, który ma za zadanie maksymalnie wykorzystać detergent dzięki konstrukcji zespołu piorącego. Pralkę wyposażono też w Aqua Sensor, czyli czujnik poboru wody, który automatycznie dobiera ilość pobieranej wody do rodzaju i stopnia zabrudzenia odzieży.

2016-11-29 16:03:17

Tagi:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.