Moda Gadżety W Walentynki gorąco w internetowych sex shopach

W Walentynki gorąco w internetowych sex shopach

W Walentynki gorąco w internetowych sex shopach [fot: Stockphoto4u/iStockphoto]

Erotyka jest coraz prężniej rozwijającą się branżą w polskiej sprzedaży internetowej. Walentynki to gorący okres dla takich sklepów. Jaki asortyment cieszy się największym uznaniem?

Zakupy nie są wcale domeną singli. Z ankiety przeprowadzonej przez Ceneo.pl wśród użytkowników działu Erotyka wynika, że tylko 13 proc. z nich nie jest w związkach, a aż jedna trzecia jest w związku małżeńskim. Prawie połowa ankietowanych odpowiedziała, że żyje w związkach nieformalnych.

ZOBACZ TAKŻE
Sex shop - dziewczynę wezmę, doświadczenie mile widziane
Z raportu profesora Zbigniew Izdebskiego na temat seksualności Polaków w internecie, wynika, że 42,8 proc. internautów korzysta ze środków urozmaicających życie seksualne. Najczęściej wybierają oni żele nawilżające, bieliznę erotyczną oraz specjalne prezerwatywy. Przeszło jedna trzecia ankietowanych przyznaje się do używania wibratora. To też najpopularniejszy produkty w serwisie Ceneo.pl.

A oferowana gama jest szeroka, w cenowym przedziale od kilkudziesięciu złotych, aż do pokrytego złotem modelu za prawie pięć tysięcy złotych. Produkty te są również najczęściej komentowanymi akcesoriami w portalu. Jak twierdzi Ceneo, zwłaszcza kobiety bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wątpliwościami.

Wśród najpopularniejszych produktów znaleźć można również erotyczną bieliznę. Bardzo dużą kategorią są też filmy DVD, ale ta kategoria odchodzi powoli do lamusa, wyparta przez internetowe. Ciekawostką są za to lalki miłości – prawdziwe skomplikowane, androidalne urządzenia, wykonane z cyberskóry, które nie mają już nic wspólnego z tradycyjnym wyobrażeniem o takich lalkach. Ceny tych produktów są niekiedy porównywalne do cen samochodów.

CZYATAJ WIĘCEJ W SERWISIE INTERAKTYWNIE.COM

 

(EI)

2011-02-10 09:30:10

Tagi:

walentynki,

zakupy,

akcesoria,

erotyka,

sex,

prezent

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.