Galerie

Fryzury sylwestrowe 2011: Postaw na loki albo kucyk

Jennifer Lopez Zobacz duże zdjęcie fot. Stewart Cook / Rex Features/EAST NEWS Zdjęcie 1 z 4
 • Oceń:  
   
   
   
   
   
   
4.24

Zasadna na wieczór sylwestrowy brzmi: bez skromności, ale z umiarem! Podobnie jak w biżuterii i makijażu (tu przeczytasz więcej na ten temat), tak samo jest we fryzurach. Przede wszystkim należy wystrzegać się fryzury misternie ułożonej, wyglądającej przez to zbyt sztucznie i do tego nietrwałej.

Na jakie uczesanie postawić, radzą styliści kliniki Handsome Men. Dzięki prostym zabiegom będziesz wyglądała jak prawdziwa gwiazda.

Postaw na burzę loków

Męczenie prostownicą włosów na całej długości oraz wykonywanie nieregularnych i drastycznych cięć, w tym sezonie niezaprzeczalnie ustępuje miejsca klasycznym i niezwykle kobiecym rozwiązaniom, między innymi lokom. Jeżeli masz dłuższe włosy, burza gęstych i pokręconych kosmyków z pewnością będzie prezentowała się wyśmienicie. A dzięki kilku prostym upięciom, uda Ci się uzyskać stylizację, która przyćmi wszelkie inne.

Wskazówka: Nawijając włosy na lokówkę, czy też na wałki, staraj się łapać za jednym razem większe pasemka i mocno je dokręcać – dzięki temu powstałe loki będą mocno zwinięte, grubsze, a cała fryzura sprawi wrażenie posiadającej naprawdę dużą objętość.

Dla polepszenia efektu, możesz delikatnie rozrzucić pojedyncze, skręcone pasemka palcami. Jeśli chodzi o samą stylizację loków, możliwości są nieograniczone. Możesz albo luźno je rozpuścić albo też spiąć z tyłu głowy formując z nich wianek lub imitację koku – mocno przypięte do skóry głowy włosy, przy wykorzystaniu wsuwek albo szpilek, to o wiele bardziej praktyczne rozwiązanie. Fryzura nie będzie Ci przeszkadzała w czasie sylwestrowej zabawy, a do tego będzie bardzo trwała.

Tu znajdziesz więcej pomysłów na fryzury wieczorowe.


Na zdjęciu: Jennifer Lopez

East News

2011-12-29 03:17:00

Podobne zdjęcia: jennifer lopez, loki

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.