Moda Galerie Penelope (z prawej) i Monica Cruz
Galerie

Znane siostry robią biznes

Penelope (z prawej) i Monica Cruz Zobacz duże zdjęcie fot. EAST NEWS Zdjęcie 1 z 5
 • Oceń:  
   
   
   
   
   
   
3.63

Siostry Cruz projektują ekskluzywne ubrania i dublują się w filmach, bliźniaczki Olsen otworzyły własną firmę i zostały najmłodszymi producentkami w historii kina, a siostry Williams zaczynały na zdewastowanych boiskach, bo ich ojciec uparł się, że wydobędą rodzinę z biedy.

Oto na czym najbogatsze kobiety świata zbijają fortunę.

Penélope i Mónica Cruz

Chociaż nie są bliźniaczkami, są do siebie podobne jak dwie krople wody. Obie są aktorkami, obie reklamują wielkie modowe projekty. Póki co, większe triumfy święci 37-letnia  Penélope. Jako pierwsza hiszpańska aktorka doczekała się gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Na majątek aktorki składają się nie tylko filmowe gaże, ale i kontrakty ze znanymi markami. Penélope reklamowała już m.in. kolekcje Ralpha Laurena, linię ubrań dla kobiet Sean Jean P. Diddy'ego i była ambasadorką zapachu Trésor marki Lancôme.

- Penélope za samo bycie twarzą marki L'Oréal i reklamowanie m.in. farb i lakierów do włosów oraz tuszów do rzęs otrzymuje 2 miliony dolarów rocznie – podkreśla Anna Anagnostopulu, która przedstawia życiorysy tuz biznesu w serwisie Manager.money.pl. - Pozowała też największym fotografom, a jej twarz zdobiła okładki takich magazynów jak Vogue czy Vanity Fair. Jest właścicielką sklepu odzieżowego Amarcord w Madrycie, gdzie sprzedawane są m.in. projekty autorstwa jej siostry.

Młodsza od niej o trzy lata Mónica zajmuje się głównie aktorstwem, tańcem i modelingiem. Obecnie jest gwiazdą hiszpańskiej telewizji, gdzie rolą tancerki w serialu Un paso adelante podbiła serca widzów. Mónica była też dublerką Penélope w ostatniej części Piratów z Karaibów, ponieważ w czasie kręcenia ostatnich zdjęć do filmu jej siostra była już w zaawansowanej ciąży.

Siostry Cruz mają na koncie także inne wspólne projekty. Razem zaprojektowały m.in. biżuterię i torebki dla japońskiej sieci Samantha Thavasa oraz linię ubrań dla hiszpańskiej marki Mango, którą jednocześnie reklamowały. Wcześniej pracowały też dla marki Biaggini, należącej do szwajcarskiego koncernu Charles Vögele, a na nadchodzący sezon jesienny zaprojektowały dla niej ekskluzywną kolekcję, inspirowaną latami 70.


Na zdjęciu: Penelope (z prawej) i Monica Cruz

East News

2011-09-08 05:15:52

Tagi: marka, hilton, olsen, cruz, williams, knowles

Podobne zdjęcia: penelope cruz, monica cruz

Komentarze

 • 8.09.11, 07:47:48

  ~Gość napisał(a):
  przy nich Dżoana i jej młodsza siostra powinny się schować. moimi faworytkami są siostry cruz :D
 • 8.09.11, 09:07:51

  ~Gość napisał(a):
  yes yes yes! siostry Cruz! a ich teledysk z bratem,,,, polecam ;-)
 • 8.09.11, 22:36:59

  ~Gość napisał(a):
  łomatko, ależ ta siostra hiltonowa okrutnie brzydka. Ale 'przypadkowo wypłynięta' seks-tasma na pewno i z niej zrobiłyby 'gwiazdę'
 • sammira

  9.09.11, 11:12:17

  sammira napisał(a):
  Siostry Cruz są bombowe !! Na dodatek pozwolę sobie na stwierdzenie że Monica jest chyba piękniejsza :D Może przez to ze młodsza.. ale szok :D
 • 12.09.11, 08:02:57

  ~Gość napisał(a):
  też mi się wydaje, że monica jest ładniejsza, ale za to penelope tak gra, że nie można od niej oderwać wzroku