S.Oliver

Znajdź
najbliższy sklep

S.Oliver

Marka s. Oliver stara się łączyć stroje klasyczne z tymi zgodnymi z aktualnymi trendami. Co miesiąc wprowadza nową kolekcję.

Wysokiej jakości i idąca z duchem czasu linia s. Oliver Casual dla kobiet i mężczyzn łączy wygodę i dobrą jakość z przystępna ceną.

s. Oliver powstał w roku 1969 w Würzburgu i obecnie należy do wiodących firm odzieżowych w Europie. Kilka zespołów projektantów przekształca nowe linie produktu w 12 kolekcji wprowadzanych co rok.

Firma posiada 117 własnych sklepów oraz prowadzi 394 sklepów we współpracy z partnerami. Marka s.Oliver jest obecna w 2221 sklepach w 2048 miejscach. Na całym świecie odzież marki s.Oliver Group dostępna jest w ponad 30 krajach.

W Polsce posiada 6 własnych sklepów w: Galerii Malta w Poznaniu, Galerii Wisła w Płocku, Cuprum Arena w Lubinie, Gamini Park w Bielsku-Białej, CH Renoma we Wrocławiu i w Outlecie Factory w Luboniu k/Poznania.

Do końca 2009 roku powstaną kolejne salony w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, Starym Borwarze w Poznaniu, Manufakturze w Łodzi, Focus Park w Piotrkowie Trybunalskim, Bonarce w Krakowie, Galaxy w Szczecinie.

 

zobacz więcej:   1 2 3