Moda Trendy Eva Mendes tworzy własną kolekcję ubrań

Eva Mendes tworzy własną kolekcję ubrań

Ewa Mendes pracuje nad stworzeniem własnej marki ubrań. [fot: Adriana Tronina]

Amerykańska aktorka, Eva Mendes chce stworzyć własną markę modową. Aktorka ma wiele pomysłów, które chciałaby urzeczywistnić. Zapewnia, że patrzy na modę okiem konsumentki, dlatego projekty, które sobie wymarzyła są praktyczne i niezbyt wydziwione.

Nazwisko Evy Mendes, pięknej aktorki o kubańskich korzeniach pojawi się wkrótce na metkach nowej marki odzieżowej. Kolekcja, przy której aktorka współpracuje z firmą New York & Company zawierała będzie zarówno codzienne kreacje jak i stroje wieczorowe i akcesoria. Mendes będzie mocno zaangażowana w proces projektowania, a każda rzecz z kolekcji będzie musiała być przez nią zaakceptowana. Gwiazda będzie również ambasadorką swojej kolekcji. Wystąpi w kampanii reklamującej pierwszą linię.

Kocham wszystko, co ma w sobie ducha przeszłości - powiedziała Mendes w wywiadzie dla WWD. We wszystkim trzeba znaleźć, to, co odpowiada właśnie tobie. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy ma stylistę, doceniam ten rodzaj kobiety, która wychodzi poza schemat. Uwielbiam indywidualność w podejściu do mody. I właśnie to chcę przekazać kobietom - dodała.

Kolekcja Eva jest jeszcze w początkowej fazie przygotowań. Po zakończeniu prac będzie dostępna na tymczasowych stoiskach w sklepach firmowych New York & Company i odświeżana cztery razy do roku. Według WWD, ceny ubrań markowanych nazwiskiem Mendes będą od 10 do 15 procent niż średnie ceny regularnych kolekcji.

Kiedy zapytaliśmy naszych klientów, którą z gwiazd chcieliby być, wciąż przewijało się nazwisko Evy. Na tej podstawie zadecydowaliśmy o podjęciu z nią współpracy. Dość długo musieliśmy o to zabiegać - powiedział Greg Scott, prezes New York & Company. Ona ma niesamowity styl, prezentuje to zarówno na czerwonym dywanie jak i poza nim. Ma także niesamowite wyczucie mody, a do tego świetnie czuje się we własnej skórze, przez co zachowa duży indywidualizm w trakcie projektowania kolekcji. Wystarczy na nią spojrzeć, by zobaczyć jak pewną siebie jest kobietą.

2013-02-14 12:00:00

Treść pochodzi z:

Tagi:

marka,

moda,

ubrania,

kolekcja,

mendes

Komentarze