Moda Trendy Jak będą wyglądać najmodniejsze torebki w 2014 roku

Jak będą wyglądać najmodniejsze torebki w 2014 roku

Słodkie, cukierkowe kolory zostaną zastąpione bardziej zimnymi pastelami [fot: Yuri_Arcurs/ iStockphoto]

Azjatyckie, zwierzęce i kwiatowe motywy, a także kombinacja zdjęć - takie będą torebki w następnym roku. Obok kolorowych widoczny jest klasyczny trend - minimalistyczne, kontrastowe i bez ozdób.

Nowe biało-czarne kontrasty są tak samo w modzie, jak nachodzące na siebie kolory. Przy wielu torebkach będzie można znaleźć srebrne dodatki. Będzie bardziej monotonnie i nie tak kolorowo jak w 2013 roku.

Słodkie, cukierkowe kolory zostaną zastąpione bardziej zimnymi pastelami. Znacznie bardziej modne staną się kolory ziemiste, wszelkie odcienie czerwieni, ale i szary i czarny. Akcenty będą pomarańczowe, zielone, fioletowe i miętowe.

Jeśli chodzi o materiały, to trendy pozostanie skóra, ale także nylon, neopren, czy wszelkie błyszczące powierzchnie. Nie powinny być za wielkie, a raczej zgrabne i malutkie. Ale także będą modne wąskie, delikatne plecaczki.

Z kolei dla mężczyzn wymyślone sportowe torby z matowej skóry. Modne będą także nadruki z komiksów, ale także motywy z safari, smokami i kwiatami.

 

2013-10-02 14:42:08

Treść pochodzi z:

Tagi:

moda,

torebka,

najmodniejsze torebki,

torebki 2014

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.