Moda Trendy Karl Lagerfeld żałuje, że tego nie wymyślił

Karl Lagerfeld żałuje, że tego nie wymyślił

Karl Lagerfeld żałuje, że tego nie wymyślił [fot: Paulae/Wikimedia/CC BY 3.0]

Biała koszula jest niekwestionowanie klasycznym i ponadczasowym elementem garderoby, który każdy powinien mieć. - Zawsze mi się sprawdza - mówi o białej koszuli Maja Sablewska. Zaś sam Karl Lagerfeld żałuje, że to nie on ją wymyślił.

- Biała koszula zawsze mi się sprawdza. Jakkolwiek bym jej nie ubrała. Czy jest to koszula, w której podwijam rękawy czy zapinam kołnierzyk na ostatni guzik, czy jeszcze inaczej. To zawsze ona się sprawdza - mówi Maja Sablewska, doradca wizerunkowy.

Biała koszula zawsze wygląda dobrze, jest niezbędna w szafie każdej elegantki. Doskonale się prezentuje zarówno w zestawieniu z princeską jak i dżinsami. Świetna w zestawie z eleganckimi spodniami z kantem. Jest w niej coś odświętnego, wyjątkowego. A ponadto ma jeszcze jedną zaletę: ożywia, odmładza i podkreśla opaleniznę.

Sam Karl Lagerfeld uważa białą koszulę za obowiązkową część garderoby. - Jeśli zapytacie, jaki jest największy wynalazek w modzie, którego autorem chciałbym być, powiem: żałuję, że to nie ja wymyśliłem białą koszulę. Dla mnie koszula to podstawa wszystkiego. Wszystko inne przychodzi potem.

Cytat pochodzi z książki Świat według Karla wydawnictwa Rebis, którą opracowali Jean-Christophe Napias oraz Sandrine Gulbenkian, a przełożyła Katarzyna Karłowska.

2015-01-13 10:30:28

Treść pochodzi z:

Tagi:

lagerfeld,

biała koszula,

sablewska

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.