Moda Trendy Miss Polski miała problem ze znalezieniem partnera na studniówkę

Miss Polski miała problem ze znalezieniem partnera na studniówkę

Miss Polski miała problem ze znalezieniem partnera na studniówkę [fot: PAP/Stach Leszczyński]

Ewa Mielnicka i dodaje, że miała też kłopot z... sukienką. Najpiękniejsza Polka opowiada, że w czasach licealnych pilnie się uczyła i działała w samorządzie.

- Miałam problemy ze znalezieniem sukienki na studniówkę. Nie łatwiej było z dodatkami. Miałam wtedy bardzo krótkie włosy i chciałam znaleźć kreację, w której czułabym się kobieco. Poszukiwania trwały kilka tygodni. Ostatecznie tego dnia czułam się wyjątkowo - mówi Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014.

Jak się okazuje, problemy z kreacją to nie jedyne jej perypetie związane z balem studniówkowym... - Mój partner był z tej samej szkoły i mieliśmy wspólną studniówkę. Wszystkie klasy miały osobne stoliki. Oboje chcieliśmy siedzieć ze swoją klasą, więc ostatecznie podczas imprezy zmienialiśmy stolik kilka razy. Tego dnia zrobiłam wszystko tak, jak nakazywała tradycja i może, dlatego tak łatwo udało mi się przebrnąć przez egzaminy maturalne - wyznaje PAP Life najpiękniejsza Polka.

A jak wspomina czasy, kiedy chodziła do liceum? - Bardzo dobrze. Moja szkoła była wielka i uczęszczało do niej wielu uczniów. Można było zachować anonimowość, a z drugiej strony poznać mnóstwo młodych i fajnych osób. Cały okres liceum uczyłam się w klasie o profilu humanistycznym. Pamiętam, że spotykałam się wtedy z chłopakiem z mojej szkoły, który uczył się w klasie matematycznej. Dzięki niemu udało mi się zdać maturę z matematyki i to z całkiem dobrym wynikiem - zachwala Ewa Mielnicka.

Poza tym Miss Polski przyznaje, że zawsze działała w samorządzie szkolnym i dużo się uczyła. - Kilka razy słyszałam, że jestem kujonem. Pamiętam, że lubiłam czasy liceum, chociaż żałuję, że zachowało mi się mało zdjęć z tego czasu. Nie chciałabym jednak tam wracać. Etap całkowitej samodzielności podoba mi się bardziej - podkreśla Mielnicka.

2015-01-16 09:30:30

Treść pochodzi z:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.