Moda Polscy projektanci mody

Polscy projektanci mody

 • Aga Pou

  Aga Pou

  Aga Pou Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, w 2010 roku obroniła dyplom na wydziale Tkaniny i Ubioru. Bierze udział w wielu pokazach mody i konkursach, m. in. „Prowokacje”, „Moda Folk”, Fashion Week Poland (Aleja Projektantów), Warsaw Fashion Street.

 • Agata Wojtkiewicz

  Agata Wojtkiewicz

  Made by heart to hasło towarzyszy projektantce przy każdej kolekcji. Emocje i indywidualność to słowa klucze, które najlepiej oddają stosunek do projektowanych kolekcji.

 • Agnieszka Orlińska

  Agnieszka Orlińska to projektantka, która w swojej pracy łączy znajomość trendów i doskonały warsztat konstrukcji i krawiectwa. Projekty są jednocześnie romantyczne i nowoczesne. Zawsze świetnie skrojone, podkreślają kobiecą sylwetkę.

 • Agnieszka Światły

  Agnieszka Światły

  Agnieszka Światły jest absolwentką Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru we Wrocławiu.  Laureatka ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody „Gryf Fashion Show 2008” w kategorii Haute Couture. Dzięki swoim kolekcjom znalazła się w finałach wielu prestiżowych konkursów, m.in.: „Oskary Fashion 2006” oraz „New Look Design 2008”.

 • Anna Dudzińska

  Anna Dudzińska

  Jej styl można określić jako użytkowa awangarda - zestawia ze sobą różne style i faktury. Inspiracją do jej prac jest nowoczesna architektura oraz wszelkiego rodzaju design w zestawieniu z elementami przyrody.

 • Anniss

  Anniss

  Anniss to marka stworzona przez Anię Syczewską w 2011 r. Oferuje kolekcje damskie oraz męskie.
  Dewizą marki jest projektowanie w duchu rock'n'roll'owej awangardy i rebelianckiej estetyki z zachowaniem maximum indywidualności każdego projektu.

 • Bartosz Malewicz

  Bartosz Malewicz

  Absolwent warszawskiej Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Podczas gali dyplomowej uczelni jego kolekcja zyskała miano „Debiutu Roku”. Laureat konkursów modowych między innymi takich jak Offashion, Folk w Wielkim Mieście.

 • Biskup

  Biskup

  Biskup przesuwa granice w nowatorskim podejściu do projektowania mody. Podczas procesu twórczego idee ewoluują w losowe kształty. Pod wpływem wielu matematycznych przekształceń otrzymujemy bryły, które stają się bazą do stworzenia w pełni funkcjonalnych torebek.

 • Bohoboco

  Bohoboco

  Bohoboco to koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Markę wyróżnia charakterystyczny, niezwykle kobiecy styl. Każdy projekt to odpowiedni balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory.

 • Dawid Tomaszewski

  Dawid Tomaszewski

  "Zawsze miałem wizję, jak kobieta powinna być ubrana" Etykieta "Dawid Tomaszewski" oznacza doskonałość, ekskluzywne tkaniny.