Sebastian Kubiak

Sebastian Kubiak

Sebastian Kubiak

Sebastian Kubiak - to jedno z najbardziej znaczących nazwisk na dolnośląskim rynku mody. Swoją pozycję zawdzięcza idealnej równowadze z jaką łączy zamiłowanie do tworzenia pięknych form oraz potrzebę spełniania modowych oczekiwań kobiet.

Ukończył Autorską Szkołę Samorozwoju "ASSA", Studium Projektowania Plastycznego "ABRYS" oraz ... Szkołę Wizażu i Stylizacji, które nauczyły go warsztatu, łączenia sztuki z ubiorem oraz kreowania wizerunku jako całości.

Zadebiutował w 1994 roku w wieku 18 lat, kiedy to zajął drugie miejsce w konkursie "Złote Nożyce - Polska Wełna". Jest również laureatem WARSAW FASHION STREET, gdzie zaprezentował kolekcję inspirowaną Afryką. Kobiety, które noszą ubrania jego projektu, zawsze czują się wyjątkowo i niepowtarzalnie, gdyż projektant tworzy indywidualne kreacje, dopasowywane do potrzeb i osobowości swoich klientek. Jednakże, jego znakiem firmowym są nowoczesne, miejskie formy, charakteryzujące się zaskakującą geometrią.

Sebastian nie ogranicza się jedynie do projektowania i szycia stroju, lecz tworzy ogólną stylizację dobraną perfekcyjnie do postaci, co daje możliwość wykreowania unikalnego wizerunku. Wyjątkowe formy, szlachetne materiały, kryształy... i nieograniczona wyobraźnia, wspierają projektanta w dążeniu do perfekcyjnego przedstawienia kobiecego piękna.

www.sebastiankubiak.com