Moda Polscy projektanci mody

Polscy projektanci mody

 • Dawid Woliński

  Dawid Woliński

  Jego kolekcje noszą znamiona luksusu, elegancji i perfekcyjna jakość wykonania. Dawid Woliński wybiera styl klasycznej elegancji podkreślający kobiecą sylwetkę.

 • Eva Minge

  Eva Minge

  Jest autorką luksusowej linii EVA Minge, która obejmuje kolekcje sportowe, weekendowe, biznesowe, koktajlowe, wieczorowe oraz couture.

 • Filip Roth

  Filip Roth

  Ubrania i trendy nie powinny narzucać nam własnej świadomości, co więcej nie powinny jej również ukrywać. Taką właśnie filozofię przedstawia Filip Roth. Jego projekty są ucieleśnioną wizją człowieka nieustannie poszukującego własnego ja. Nie definiują go, lecz subtelnie podkreślają pozwalając jednocześnie zrobić kolejny krok naprzód.

 • Gosia Baczyńska

  Gosia Baczyńska

  Jedna z najbardziej cenionych znanych i cenionych polskich projektantek. Jej znakiem rozpoznawczym są liczne miękkie linie, misternie tworzone koronkowe ornamenty, plisy, kunsztowne drapowania oraz architektoniczne formy. Tworzy dla kobiet pewnych siebie, ceniących piękno.

 • GRAB ME

  GRAB ME

  Wszystkie projekty stanowią wizję kreowania ubiorów pret-a-porter przeznaczonych dla kobiet aktywnych, poszukujących klasyki wzbogaconej swoistym indywidualizmem. W oparciu o zasadę "mniej znaczy więcej" GRAB ME proponuje swym klientkom wzory o ponadczasowych, oszczędnych formach.

 • Gregor Gonsior

  Gregor Gonsior

  Styl Gregora jest niezwykle bogaty. Dominuje w nim surrealizm, symbolika, zaskakujące zestawienia, zniekształcenia i przerysowania. Całość obrazu kipi niezliczona liczba detali, z których każdy mógłby stanowić autonomiczny element.

 • Grome Design

  Grome Design

  „Spokojne“ ubrania kierowane są do kobiet pewnych siebie, których to pewność wynika z wewnętrznego spokoju, do kobiet, które chciałyby zwrócić na siebie uwagę w sposób dyskretny a zarazem wyrafinowany.

 • Grzegorz Kasperski

  Grzegorz Kasperski

  Na początku swojej profesjonalnej drogi został okrzyknięty "polskim Gaultier". Miał okazje pokazywać swoje kolekcje nie tylko w kraju ale i za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii i Francji.

 • Halina Mrożek

  Halina Mrożek

  Projekty Mrożek doskonale odnajdują się w świecie mody jak i sztuki. To nie tylko stroje, kostiumy, odzienie, to przede wszystkim przepiękne, rozbuchane formy, konstrukcje, rzeźby. Projektantka, rzeźbiarka tworzy je inspirując się tym, jak poprzez strój objawia się kondycja współczesnego człowieka.

 • Hedoco

  Hedoco

  Produkty Hedoco są unikalne, zaprojektowane przez młodych polskich designerów i wykonane z dbałością o najwyższą jakość. W naszej ofercie znajdują się kolekcje ubrań, akcesoria modowe, artykuły wzornictwa przemysłowego oraz wynalazki oparte na otwartych technologiach.