Moda Polscy projektanci mody

Polscy projektanci mody

 • Loft37

  Loft37

  Koncept LOFT37.PL to dzieło projektantek Joanny Trepki i Pauliny Ady Kalińskiej. To buty zarówno damskie, jak i męskie, produkowane ręcznie, z doskonałych włoskich skór, które można spersonalizować według własnego pomysłu.

 • Łukasz Jemioł

  Łukasz Jemioł

  Tworzy rzeczy bez zbędnych ozdobników, zmodyfikowane konstrukcyjnie z wypracowanym detalem. Używa tkanin najwyższej jakości - naturalnych oraz nowej generacji. Najbardziej ceni styl indywidualnej, nieformalnej elegancji.

 • Maciej Zień

  Maciej Zień

  Maciej Zień to dziś najbardziej liczące się nazwisko na polskim rynku mody. Przez wiele lat twórzcości stworzył silną markę kojarzoną z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem.

 • Maldoror

  Maldoror

  "Luksus jest dobrem, które przynależy się nielicznym. Sztuka jest dobrem, po które nieliczni mają odwagę sięgnąć. Moda jest sztuką, która najpełniej wyraża się w luksusie"

 • me&BAGS

  me&BAGS

  Torebki skórzane projektantek z Krakowa Ewy Kołbon i Marty Walochy charakteryzują się nowoczesnością, funkcjonalnością a przede wszystkim jakością wykonania każdej z nich. Tutaj kobiety projektują dla kobiet.

 • Milita Nikonorov

  Milita Nikonorov

  Milita Nikonorov to projektantka o unikalnym stylu, której styl pokochały gwiazdy, celebryci i wiele klientek na całym świecie. Marka kojarzy się z luksusem i świetną jakością a projekty skierowane są do kobiet świadomych swojej urody.

 • MMC Studio

  MMC Studio

  MMC STUDIO to duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi. Ilona Majer i Rafał Michalak tworzą modę podporządkowaną własnej stylistyce. MMC to prostota i puryzm formy zamkniętej w ultranowoczesnej tkaninie.

 • MoMi - Ko

  MoMi - Ko

  Inspiracje projektantka  czerpie głównie z podróży, przyrody, muzyki, książek, zdjęć .. i wielu innych pięknych rzeczy, którymi się otacza.

 • Monika Błażusiak

  Monika Błażusiak

  Monika Błażusiak to projektantka młodego pokolenia, która balansuje między modą a sztuką. Zajmuje się projektowaniem ubioru i drukiem na tkaninie. Stawia na unikatowość, koncentrując się na budowaniu oryginalnych konstrukcji.

 • Monika Jaworska

  Monika Jaworska

  Inspiracją dla kolekcji  był obraz małej dziewczynki w za dużym męskim ubraniu. Kolekcje są efektem zabawy „w szafie dziadka”. Zabawa ubraniem uwalnia od konwencji. Projektantka tworzy nowe reguły, takie jak odwrotność czy podwójność ubrania wyjęte są ze środka, „odbite w lustrze”, „ukryte w zdwojeniu”.