Moda Polscy projektanci mody

Polscy projektanci mody

 • Mr.Gugu & Miss.Go

  Mr.Gugu & Miss.Go

  Mr. Gugu & Miss.Go produkuje ubrania skierowane głównie do młodych i energicznych osób, które kolorem oraz niebanalnością stroju pragną wyróżnić się z tłumu.

 • NAH-NU

  NAH-NU

  Kolekcje zaprojektowane przez polską projektantkę Katarzynę Skorek wyróżniają się nowoczesną i minimalistyczną estetyką. Moda NAH-NU nie podąża za trendami, lecz kreuje własną przestrzeń dla kobiet lubiących nowatorskie i oryginalne formy.

 • Natalia Jaroszewska

  Natalia Jaroszewska

  Natalia Jaroszewska stanowi uznaną markę w świecie mody w Polsce.Mimo młodego wieku posiada imponujące doświadczenie zawodowe. Projektantka od niemal dziesięciu lat prowadzi swoje autorskie atelier w Warszawie.

 • OCE Eco Streetwear

  OCE Eco Streetwear

  Ubrania OCE eco streetwear to Twoja druga skóra, która oddycha, nie ogranicza ruchów i pozwala w indywidualny sposób wyrazić Twój styl.OCE eco streetwear jest marką skierowaną do każdego kto kocha naturę, ceniąc jednocześnie wygodę i nie pozostając obojętnym na trendy.

 • Ola Bajer

  Ola Bajer

  Marka Bola od 2009 roku łączy ze sobą modę i sztukę. Unikatowe kolekcje, pojedyncze egzemplarze casualowych ubrań powstają z połączenia najnowszych trendów, starannych konstrukcji oraz materiałów stanowiących grafiki autorskie.

 • Paprocki & Brzozowski

  Paprocki & Brzozowski

  Projekty z metką paprocki&brzozowski kojarzone są z oryginalnymi pomysłami, zaskakują niebanalną konstrukcją, detalem i tkaninami.

 • Paulina Plizga

  Paulina Plizga

  Jej kolekcje to  patchworkowe kompozycje ze ścinków tkanin haute couture, splątanych nici i rozmaitych materiałów pochodzących z recyklingu stanowią budulec do kolekcji unikatowej garderoby oraz artystycznej biżuterii.

 • Pudu

  Pudu

  Kolekcje to przede wszystkim sukienki o prostych, architektonicznych, często asymetrycznych formach, szytych przeważnie ze lnu, bawelny, wełny w kolorach ziemi. Fasony charakteryzują się nietypowymi cięciami, rzadko pojawiają się dodatkowe elementy.

 • Risk Made in Warsaw

  Risk Made in Warsaw

  Risk Made in Warsaw to marka od dresów z glam zacięciem. Wszystko kręci się wokół szarej bluzy z kapturem. Z dresówki uszyta jest sexy sukienka, męskie dżinsy, a nawet elegancki trencz.

 • Robert Kupisz

  Robert Kupisz

  Kolekcje projektanta są oszczędne, minimalistyczne a jednocześnie bardzo wyluzowane i nonszalanckie. Widać tu echa grunge, sportowego szyku, elementy mody ulicznej