Moda Polscy projektanci mody

Polscy projektanci mody

 • Sebastian Kubiak

  Sebastian Kubiak

  Sebastian Kubiak - to jedno z najbardziej znaczących nazwisk na dolnośląskim rynku mody. Swoją pozycję zawdzięcza idealnej równowadze z jaką łączy zamiłowanie do tworzenia pięknych form oraz potrzebę spełniania modowych oczekiwań kobiet.

 • SheMore

  SheMore

  SheMore powstała z zamiłowania do mody oraz chęci tworzenia ubrań praktycznych. To dewiza projektantki, która stworzyła własną markę odzieżową. Projekty dla kobiet lubiących wygodę, proste formy i dużo kolorów.

 • Sylwia Majdan

  Sylwia Majdan

  Sylwia Majdan: "W modzie jest jak w sztuce, najważniejsze jest niedomówienie. Musi być tam tajemnica i jeżeli uda nam się ją przemycić, to wtedy kreacja staje się atrakcyjna, staje się dziełem sztuki..."

 • Tomasz Olejniczak

  Tomasz Olejniczak

  Tomasz Olejniczak jest projektantem, który w niesamowitym tempie zdobył liczącą się pozycję na polskim rynku mody. Jego talent i niepowtarzalny styl doceniany jest również poza granicami kraju.

 • Viola Śpiechowicz

  Viola Śpiechowicz

  Viola Śpiechowicz – wciąż zaskakuje nowymi pomysłami konsekwentnie rozwijając swój oryginalny, dobrze rozpoznawalny styl, charakteryzujący się nowatorskimi, często wynikającymi z funkcji rozwiązaniami, rzeźbiarską konstrukcją, poszukiwaniami fakturalnymi i malarską konsekwencją kolorystyczną.

 • Waska

  Waska

  Zwolennik kobiecego minimalizmu w ubiorze. Fascynuje go forma i ciekawa tkanina.Przywiązuje dużą wagę do wyrafinowanej, prostej formy. Najbardziej ceni styl indywidualnej, nieformalnej elegancji pokazywanej w wysmakowanej kolorystyce.

 • Wiola Wołczyńska

  Wiola Wołczyńska

  Najważniejszy u Wioli Wołczyńskiej jest zawsze przede wszystkim luz. Projektantka myśli o odbiorcy, dlatego też w jej kolekcjach nie znajdziecie szaleństwa, tylko wrażliwość na potrzeby klientek.

 • Yuliya Babich

  Yuliya Babich

  Yuliya Babich to reprezentantka młodego pokolenia designerów, znana projektantka mody. Po jej kreacje sięgają celebryci, osoby ze świata show businessu, sportu, mediów.