Uroda Fryzury Najmodniejsze fryzury na Sylwestra i karnawał

Najmodniejsze fryzury na Sylwestra i karnawał

Najmodniejsze fryzury na Sylwestra i karnawał [fot: Splash News]

Jeśli chcesz w zgodzie z modą wejść w nowy rok na Twojej głowie muszą pojawić się fale, albo wysokie upięcia. Jak je wykonać i co jeszcze polecają styliści fryzur?

Niewątpliwie najmodniejszym, obowiązującym w szaloną, sylwestrową noc 2010/2011 trendem mody fryzjerskiej, będą zmysłowe i pociągające, fale (jak te, które na zdjęciu prezentuje piosenkarka Cheryl Cole). Styliści wręcz oszaleli na ich punkcie i nie ma się temu co dziwić. Przecież takie uczesanie daje ogromne pole możliwości, a ponadto jest zawsze niezwykle kobiecie, a wręcz ujmujące.

Dobry sposób na fale

Panie o włosach prostych, o długości sięgającej co najmniej do linii ramion, mają dwie możliwości zafundowania sobie tego rodzaju fryzury sylwestrowej. Mogą sięgnąć one po klasyczne wałki, bądź też użyć lokówki do włosów. W przypadku pierwszej z możliwości, radzi się użycie jak największych wałków. Od ich wielkości będzie bowiem uzależniony skręt pasm, a ten – im większy, tym lepszy i... bardziej modny.

ZOBACZ JAK ZROBIĆ LUŹNĄ FRYZURĘ SYLWESTROWĄ:

Wałki należy nałożyć na świeżo umyte włosy na kilkanaście godzin przed szaloną nocą sylwestrową. Najlepiej zrobić to na przykład w przeddzień balu, tuż po przeprowadzeniu porannej toalety. Oczywiście w takim przypadku wyjście z domu w przeciągu wspomnianego czasu, jest raczej niewskazane.

Drugą ze wspomnianych metod jest użycie lokówki do włosów. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne i szybkie, co nie wymuszające poświęcenia dużej ilości godzin oraz znacznych nakładów pracy. Naturalnie na zakręceniu włosów w piękne fale, nie kończy się ułożenie efektownej, sylwestrowej fryzury.

KLASYCZNE UPIĘCIE DŁUGICH WŁOSÓW:

Kolejnym z kroków jest zatem właściwe ułożenie, ozdobienie i utrwalenie całości.
Niezwykle modnym ułożeniem będzie w tym roku zaczesanie niemal wszystkich włosów, na jedną z części głowy. W przypadku takiej fryzury pozostałą część zaczesanych pasm należy dokładnie wygładzić; w pierwszej kolejności za pomocą balsami wygładzającego, zaś w drugiej – przy udziale na przykład, żelu do stylizacji pasm.

Treść pochodzi z:

Tagi:

sylwester,

karnawał,

włosy,

fryzury

Komentarze

 • 29.12.10, 16:00:02

  ~Gość napisał(a):
  Bdb! ale co z krótkimi włosami?
 • 29.12.10, 16:50:45

  ~Gość napisał(a):
  ~Gość 89.74.148.* napisał(a):

  Bdb! ale co z krótkimi włosami?

  trzeba postawic na... smalec ;p
 • 9.01.11, 14:37:16

  ~Gość napisał(a):
  mój fryzjer jest genialny :D
  sama nie dowierzałam co uczyniła z moimi włosami w sylwestrową noc trzymały się doskonale nawet po dwóch dniach miałam rewelację :*
  WŁOSY MAM ŚCIĘTE TAK JAK MAJKA Z ''PIERWSZEJ MIŁOŚCI" i ułożenie genialne spiecie w ko-czka!
 • 13.01.11, 15:55:28

 • 20.01.11, 11:01:05

  ~Gość napisał(a):
  bardzo estetycznie,subtelnie i naturalnie...kobieta sie zna...
  ulepki niech znikna z mądrych głów!!!:)
 • 30.01.11, 11:14:10

  ~Gość napisał(a):
  ta fryzura jest genialna ale mam długie włosy i się cieszę bo na krutkich nic sie nie da zrobić :)
 • 7.02.11, 14:58:16

  ~Gość napisał(a):
  ty przygłupie! Właśnie na krótkich włosach jest najwięcej opcji fryzur.Ja ma krótkie i ciągle zmieniam fryzutrę
 • 12.02.11, 14:37:51

  ~Gość napisał(a):
  ~Gość 89.74.148.* napisał(a):
  Bdb! ale co z krótkimi włosami?

 • 2.11.15, 13:11:20

  ~Ellwira napisał(a):
  Ja mam sprawdzonego doskonałego stylistę Mateusza z salonu Gnatyshyn przy al. KEN 36A na Warszawskim Ursynowie i jak co roku fryzurę na sylwestra będę robić u niego. Zresztą już się zapisałam na wizytę, bo później to już nie będzie szans się dopisać .Niesamowicie kreatywny i oryginalny stylista u którego widać, że fryzjerstwo to jego życiowa pasja. Doskonale potrafi dopasować fryzurę do kształtu głowy i rysów twarzy. Poza tym jest bardzo kontaktowym fryzjerem doskonale rozumiejącym o co chodzi klientowi. Każdemu komu zależy na szykownej i pełnej elegancji fryzurze okazjonalnej śmiało polecam jego usługi.