Uroda Makijaż Czerwień Louboutina na paznokciach

Czerwień Louboutina na paznokciach

Czerwień Louboutina na paznokciach [fot: fatihhoca/iStockphoto]

Christian Louboutin podbił kobiece serca niebotycznie wysokimi szpilkami i czerwoną podeszwą. Kolor tej ostatniej zamknął we flakonie z lakierem do paznokci, który jest zapowiedzią linii kosmetyków Christian Louboutin Beaute.

Jeden z najbardziej cenionych projektantów butów podjął współpracę z koncernem kosmetycznym Batallure Beauty. W efekcie powstanie debiutancka linia kosmetyków sygnowana nazwiskiem Louboutin. Jej zapowiedzią jest lakier do paznokci w kolorze nie innym niż podeszwa jego słynnych szpilek.

- Dwadzieścia lat temu, zacząłem coś, co miało być jedynie przygodą, efektem tej przygody jest ogromna marka. Linia kosmetyków jest naturalnym przedłużeniem pracy kogoś takiego jak ja - osoby, która chce dawać kobietom siłę. Stworzenie marki kosmetycznej zdaje się być właściwym krokiem - wyjaśnia swoje motywacje Louboutin.

Lakier to nie tylko pierwiosnek linii kosmetyków, ale również swego rodzaju symbol, bez, którego nie byłoby dziś tego projektanta butów. Legenda głosi, że to właśnie czerwony lakier do paznokci stał się inspiracją dla projektanta, aby w ten właśnie sposób nadać ostatni szlif jego butom. Tworząc jeden z prototypów szpilek, Louboutin spontanicznie chwycił za lakier do paznokci i pomalował nim podeszwy butów. Co na stałe zapisało się w jego pracy, a czerwona podeszwa jest niczym podpis na projektowanych przez niego butach.

Sam odcień lakieru jak i jego opakowanie nawiązują do szpilek, dlatego też buteleczka wieńczona jest 20-centymetrowym obcasem. We wrześniu kolekcja lakierów zostanie wzbogacona o 30 kolejnych odcieni.

 

2014-07-24 16:10:22

Treść pochodzi z:

Komentarze

 • rebeccablack

  30.07.14, 14:40:40

  rebeccablack napisał(a):
  Uwielbiam czerwone lakiery :)
 • Truskaweczka90

  14.09.16, 02:08:52

  Truskawecz… napisał(a):
  Dla mnie boski kolor to ciemna, karminowa czerwień o wyraźnej, wiśniowej tonacji. Lakier hybrydowy Semilac 123 Szeherezada. Zmienia odcien pod wpływem światła. Ślicznie wygląda na paznokciach tak elegancko, wyrafinowanie :-)