Uroda Pielęgnacja Przywróć skórę do życia - Testuj zabiegi z Kliniką La Perla

Przywróć skórę do życia - Testuj zabiegi z Kliniką La Perla

Przywróć skórę do życia - Testuj zabiegi z Kliniką La Perla [fot: La Perla]

Skóra wymaga regularnej pielęgnacji niezależnie od naszego wieku, płci, genów czy stylu życia. Zwłaszcza, jeśli mamy tendencję do cery przesuszonej i tracącej jędrność. Nie jest to niestety proste zadanie, gdyż ewolucja wyposażyła nas w skórę nie dlatego, żeby ładnie wyglądała, ale po to, żeby stanowiła tarczę ochronną przed urazami i szkodliwymi substancjami.

Efekt ubocznym tej niezbędnej ochrony jest jednak taki, że tkanka skórna staje się skuteczną barierą także dla kremów i odżywek. W związku z tym większość produktów nawilżających, które możemy kupić w aptece lub sklepie kosmetycznym, dociera jedynie do powierzchniowych warstw naskórka, a efekty ich działania trudno uznać za spektakularne.

Na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna ma na to rozwiązanie - rewitalizację (mezoterapię igłową), która penetruje skórę znacznie bardziej efektywnie niż jakikolwiek dostępny na rynku krem lub serum, a jej zbawienne działanie polega na dostarczeniu niezbędnych substancji aktywnych – witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów i kwasów nukleinowych.

Na rynku dostępnych jest wiele ofert zabiegów rewitalizujących z zastosowaniem różnych preparatów. Zabiegi te różnią się sposobami podawania substancji odżywczych, ich składem, a także, co oczywiste, ceną. Który z nich wybrać?

Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy zadają sobie to pytanie, Klinika La Perla, od 12 lat lider branży beauty w Polsce, oferuje w ramach programu Testuj z nami możliwość przetestowania najnowocześniejszej obecnie metody odnowy skóry za jedyne 100 złotych. W czerwcu każdy będzie mógł sprawdzić efekty działania rewitalizacji z wykorzystaniem najnowszej generacji mezoterapii Neauvia Organic Hydro Deluxe, który doskonale stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.

- Linia preparatów Neuvia Organic jest innowacyjna co najmniej z kilku powodów. Zastosowano w nich kwas hialuronowy z bakterii nowego typu - Bacillus subtilis, dzięki którym otrzymuje się wyjątkowo czysty produkt. W preparacie użyto także domieszki hydroksyapatytu wapnia, którego drobinki pobudzają tkanki do produkcji kolagenu - tłumaczy dr n. med. Elżbieta Radzikowska, Dyrektor Medyczny Kliniki La Perla.

Wypełniacze Neauvia są nadzwyczaj bezpieczne dla ludzkiego organizmu i charakteryzują się dużą plastycznością. Długotrwale i głęboko nawilżają oraz stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu znacznie poprawia się napięcie i elastyczność skóry oraz jej odporność na rozciąganie.

Warto zaglądać na stronę Kliniki La Perla i śledzić jej profil na Facebooku, bo rewitalizacja to tylko jeden z wielu zabiegów dostępnych w cenie 100zł w ramach programu Testuj z nami.

Testuj z nami to nie tylko wyjątkowa okazja, żeby poprawić mankamenty urody. Dostajemy także dzięki niemu możliwość zweryfikowania, czy dany zabieg faktycznie spełnia nasze oczekiwania i sprawdzenia jego efektów - dosłownie - na własnej skórze. Co więcej, każda osoba, która zgłosi się do testów, będzie mogła skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, w trakcie których specjaliści Kliniki La Perla podpowiedzą najskuteczniejsze w danym przypadku rozwiązania i wyjaśnią, jakich rezultatów należy się spodziewać.

Jak wziąć udział w programie Testuj z nami? Można zgłosić się do Kliniki La Perla osobiście albo zarejestrować się poprzez stronę www.la-perla.pl w zakładce programu Testuj z Nami, na Facebooku lub pod numerem infolinii 784 066 278.

 

 

La Perla

2014-06-07 13:46:34

Tagi:

mezoterapia,

la perla,

mezoterapia igłowa

Komentarze

 • 10.02.15, 12:32:27

  ~Zolza_1 napisał(a):
  Z miłą chęcią przetestowałabym takie zabiegi, niestety nie są na moją kieszeń. Za to mam świetne pomysły na domowe SPA, np polecam cudowną maskę do twarzy na tkaninie Active Gold i maskę do rąk też od L'biotica. Skóra po tych zabiegach jest wypoczęta jak po zabiegach z ekskluzywnego salonu kosmetycznego:)
 • 18.04.15, 19:53:57

  ~j.. napisał(a):
  Po jakim czasie widać efekt?
 • 19.04.15, 18:00:05

  ~Edyta S. napisał(a):
  Ja natomiast unikam zabiegów medycyny estetycznej, jak dla mnie zbyt inwazyjne. Wole zabiegi kosmetyczne wykonywane regularnie u zaufanej kosmetyczki. Ostatnio byłam na zabiegu na twarz z witaminą C firmy klapp i muszę przyznać, że super efekty: jaśniejsza i bardziej nawilżona cera.