Zdrowie Fitness Ewa Chodakowska. Fitness ze Skalpelem

Ewa Chodakowska. Fitness ze Skalpelem

Ewa Chodakowska. Fitness ze Skalpelem [fot: Tomasz Urbanek/East News]

Poznaj dwa oblicza instruktorki, ochrzczonej przez TVP mianem trenerki całej Polski.

Wiosne w powietrzu poczułam juz miesiac temu..DZISAJ CZUJE LAAAAATO Udostępnij i ostrzeż znajome :)) Pracuje nad projektem BIKINI TRENING !!!!!!!! Szykujcie się (zapis oryginalny). Pod spodem zdjęcie w bikini - ten wpis na facebookowym profilu trenerki fitness Ewy Chodakowskiej polubiło od wczoraj ponad 4500 osób.

Chodakowska rok temu zasłynęła z wideokursów fitness, dołączanych do magazynu Shape. Były tak skuteczne i poszukiwane, że prowadzenie programu zaproponowała jej TVP. Publiczna telewizja ogłosiła nawet swoją nową gwiazdę mianem trenerki całej Polski.

Chodakowska to internetowy fenomen. Liczby mówią same za siebie: 208,317 tys. fanów na Facebooku, prawie 2 mln wyświetleń na YouTube, 1788 lajków w godzinę. Takimi wynikami w mediach społecznościowych może pochwalić się mało który polski celebryta.

Skąd taka popularność? Ewa Chodakowska traktuje swoich fanów jak dobrych znajomych, dzieląc się z nimi prywatnymi informacjami, nawet kilka razy dziennie. O jej wyjeździe do ukochanego komunikowały aż cztery różne posty. Mimo że ma 31 lat jej wpisy na Facebooku są nieco infantylne – pełne emotikonów, zdrobnień, wykrzyknień i truizmów typu Bądź najlepszą wersją samej siebie. Z drugiej strony z jej słodkim wizerunkiem kontrastują polecane treningi o wymownych nazwach: Killer, Skalpel, Turbo. Sama w wywiadzie dla portalu Milionkobiet.pl stwierdziła, że podczas ćwiczeń torturuje swoje ofiary.

Taki styl okazuje się jednak trafiać do jej fanek – przede wszystkim kobiet w wieku 18-24 lata. Dowód? W ciągu godziny liczba fanów Ewy Chodakowskiej na Facebooku rośnie o około półtora tysiąca.

 

Justyna Sierakowska

2013-03-07 12:35:42

Tagi:

fitness,

skalpel,

ewa chodakowska

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.