Zdrowie Psychotesty w iWoman.pl

Psychotesty

 • 10 pytań

  Czy lubisz imprezować na wakacjach?

  Już za kilka miesięcy wakacje - upragniony czas odpoczynku i relaksu. Podczas urlopu naładowujemy akumulatory na cały rok. Jednak nie każdy preferuje leżenie plackiem na plaży. W zależcie od naszych upodobań, jedni z nas wybierają aktywny wypoczynek i zwiedzanie. Dla innych z kolei wakacje nie różnią się niczym od dnia codziennego. Chcesz się przekonać, czy jest Ci pisana wakacyjna przygoda czy może letni czas spędzisz bardziej spokojnie? Dowiedz się w jaki sposób traktujesz wakacyjny wypoczynek. Rozwiąż ten psychotest i poznaj swoje upodobania.

 • 10 pytań

  Jak bardzo jesteś ambitna?

  Dla niektórych z nas ambicja jest bardzo ważna. Nie uznają jakichkolwiek porażek i zawsze pragną być dwa kroki przed innymi. Wolą być innowatorami i pragną dyktować trendy innym. Z kolei innych mobilizuje podążanie za innymi i gonitwa przysłowiowej marchewki. Jeszcze inni nie mają pomysłu na siebie i stoją w miejscu. Nie wiedzą co ze sobą zrobić i nie mają w sobie za grosz ambicji. A Ty jaka jesteś? Ambitna do granic możliwości czy raczej bierna i uległa? Poznaj siebie rozwiązując ten psychotest.

 • 10 pytań

  Czy jesteś obywatelem z krwi i kości

  Każdy z nas jest obywatelem. Ale czy wartości państwowe są dla Nas kluczowe? Czy należycie obchodzimy państwowe uroczystości tj. obchody 3 maja czy 11 listopada? Czy pamiętacie o katastrofie smoleńskiej? Chodzicie na wybory? Czytaliście w całości konstytucję naszego kraju? Wiesz jakie są twoje prawa a jakie obowiązki jako obywatela? Rozwiąż nasz psychotest i przekonaj się czy jesteś prawdziwym obywatelem czy wartości obywatelskie spadają u Ciebie na dalszy plan?

 • 10 pytań

  Czy jesteś uzależniony od gier komputerowych?

  Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie świata bez gier komputerowych. Wirtualny świat tak ich pochłania, że bez trudu są w stanie grać całą noc. Utożsamiają się z swoim super bohaterem. Czasem większą frajdę sprawa im granie w gierkę niż wyjście ze znajomymi. Niestety w realnym świecie, mamy tylko jedno życie i szkoda by było go stracić na siedzenie przed monitorem komputera. Warto poświęcać się w całości swojej wirtualnej postaci? Chcesz sprawdzić czy jesteś maniakiem gier komputerowych czy trzymasz wszystko w ryzach? Rozwiąż nasz psychotest i przekonaj się jaki jesteś.

 • 10 pytań

  Czy jesteś wielbicielem hipermarketów?

  Galeria handlowa oprócz zakupów gwarantuje mnóstwo innych rozrywek, możesz w niej pójść na kręgle, do kina, na obiad. Oprócz zrobienia zakupów możesz załatwić masę innych spraw i zaoszczędzić sporo czasu. Dla sporej grupy, galeria jest drugim domem. Nie bez powodu w weekendy galerie przechodzą prawdziwe oblężenie. A Ty co sądzisz o supermarketach? Uwielbiasz spędzać czas w sklepach czy raczej omijasz je szerokim łukiem? Rozwiąż psychotest i przekonaj się w której grupie jesteś.

 • 10 pytań

  Jesteś delikatna i krucha czy opryskliwa i szorstka?

  Ludzie dzielą się na dwie grupy – Ci delikatni i subtelni, oraz o ciętym języku i drapieżnym charakterze. A Ty do jakiej grupy należysz? Jesteś osobą kompromisową i urodzonym dyplomata? Czy raczej nie przebierasz w słowach i nie boisz się czasem odpowiedzieć w bardziej szorstki sposób? Rozwiąż psychotest i sprawdź do której grupy należysz.

 • 10 pytań

  Jaka będzie Twoja starość?

  Każdy z nas kiedy będzie stary. To takie mamy teraz nastawienie odbije się także na naszej przyszłości. Starość jest piękna pod warunkiem czy dopisuje Ci zdrowie i o tego jakie masz podejście do życia. Jakim będziesz staruszkiem? Zgorzkniałym i rozgoryczonym czy raczej pełnym energii, roześmianym i pełnym życia? Będziesz narzekać na wszystko i wszystkich czy raczej będziesz cieszyć się życiem? Zobacz jaki jesteś i rozwiąż twój psychotest. Dowiedź się czegoś o sobie.

 • 10 pytań

  Czy jesteś tolerancyjna?

  Tolerancja jest to postawą wykluczająca poniżanie i dyskryminacje innych ludzi za ich odmienne postępowanie. Zasada tolerancji jest trudna i budzi wiele kontrowersji. Czy mogłabyś powiedzieć o sobie, że jesteś osobą tolerancyjną? Czy raczej wolisz ignorować zjawiska i osoby, za którymi nie przepadasz? Zastanów się jakie jest twoje podejście do mniejszości seksualnych, etnicznych, niepełnosprawnych czy obcokrajowców? Rozwiązując ten psychotest przekonasz się czy jesteś tolerancyjna. Poznaj siebie!

Testy psychologiczne są jednym z narzędzi badawczych stosowanych w psychologii i pozwalają na uzyskanie reprezentatywnej próbki zachowań. Chcesz poznaś jakie cechy charakteru u Ciebie dominują? Lubisz odpowiadaś na podchwytliwe pytania? Szukasz rozrywki albo zabawy? Poznaj swój typ osobowości rozwiązując wybrany psychotest. Nasze psychotesty są zupełnie darmowe. Testy osobowości zawieraja krótkie pytania, a Ty wybierasz jedną poprawną odpowiedź. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, uzyskasz gotowy opis Twojej osobowości. Wystarczy wybraś interesujący Cię temat. Test może pomóc Ci zrozumieś jakie są Twoje cechy charakteru i jakie jest Twoje podejście do pewnych spraw. Rozwiąż nasze psychotesty i sprawdź, w jaki sposób Ty zachowujesz się w określonych sytuacjach. Pozwól sobie na chwilę relaksu i oddaj się naszej psychozabawie.