Życzenia Życzenia na Przeprosiny
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia na Przeprosiny

poważne zabawne umiarkowane

Życzenia na Przeprosiny

Błędów w życiu popełniłem wiele, Rany są w sercu, nie na ciele. Gdybym mógł cofnąć czas, Lepiej by było wśród Nas. Na Twą miłość nie zasługuję, Między Nami wszystko psuję. Zostawić możesz teraz mnie, bo skrzywdziłem bardzo Cię. O niczym wtedy nie wiedziałaś, bo za bardzo mnie kochałaś. Ukrywałem to przed Tobą, byśmy byli nadal ze sobą. Jak mysz pod miotłą-cicho siedziałem, że mnie zostawisz-tego się bałem. Teraz też się boję tego, bo zrobiłem coś bardzo złego. Nie musisz nade mną litować się, ale wiedz-nadal Kocham Cię. Przepraszam za to co zrobiłem, Serce bardzo Twe zraniłem...

 • #
  Chciałbym powiedzieć Ci co czuję Po tym wszystkim co stało się… Ale żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego co mam w sercu na dnie.. Żałuję, że tak się stało… Naprawdę nie chciałem! Uwierz mi! Wszystko wyszło nie tak… A miało tak pięknie być Za bardzo żyłem marzeniami Obudziłem się teraz z nich. Rzeczywistość jest taka jaka jest lecz ja na nią zgodziłem się. Pomimo, że tak bardzo chciałem… Tak pragnąłem spróbować z Tobą być To poszedłem całkiem w inną stronę, raniąc po raz kolejny Cię. Nie wiem czemu tak postąpiłem. Najłatwiej powiedzieć tak mi jest… A może po prostu bałem się? Dziś znów masz do mnie dystans. Ale czy można dziwić Ci się? Tym razem także zawiodłem. Nawet nie przepraszam… Po co bardziej ośmieszać się…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Chciałem Cię przeprosić… Za to, że Cię kocham. Za to, że przez Ciebie szlocham… Za serce, które z bólu pęka. Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka… Za to, że się już poddałem. Za to, że z Tobą po prostu być chciałem. Za noce, nieprzespane… Za gwiazdy rozkochane. Za serce, które bije dla Ciebie… Za to, że nie było całkiem jak w niebie. Za to, że chcę zapomnieć Ciebie. Za Twoje, piękne oczy. Za to, że jestem zaliczonym tekstem. Za to, że obdarowałem Cię każdym moim gestem… Za usta, które Twym smakiem są wypełnione. Za wszystkie wspomnienia, bo zostały.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Daj mi jeszcze jedną szansę a życie nasze zmieni się diametralnie. To nie banalne, ale moja głowa wypełniona wspomnieniami z każdą chwilą serce mi rani. Popełniłem błąd, teraz tego żałuję. Cierpienie mnie przerasta i życie mi rujnuje. Ale obiecuje Ci, że wszystko to odkręcę. Na twój widok serce bije mocniej drżą całe ręce. Nie chcę więcej cierpieć i nie chcę więcej ranić, bo twa miłość to jest cel moich granic. Miłość jest we mnie i w tobie chyba też więc daję Ci ją. Proszę Cię weź nie chcę żyć w męce, nie chcę być sam. Po prostu Cię kocham i wszystko ci dam. A ty? Ciekawe czy coś jeszcze do mnie czujesz? Czy tęsknisz czy kochasz? Czy może żałujesz tego, że w ogóle w swoim życiu mnie spotkałeś… Wiem, że do końca mnie nie poznasz, bo krótko to trwało, jeszcze szybciej się skończyło. To co między nami było, to co odmieniło mnie, co lśniło jak gwiazda na niebie. Chciałbym naprawdę, pragnę wrócić do Ciebie. Każda z dat przypomina mi nasze wspólne dni, które były szczęściem jak bajkowe sny. Teraz tego nie ma… Chciałbym zaznać jeszcze tego szczęścia. Bez Ciebie nie mogę znaleźć w swoim życiu miejsca. Te chwile dla mnie były czymś wyjątkowym, a teraz szukam ciągle. szukam… swojej drugiej połowy…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ile bym Ci kwiatów nie dał. Ile bym wierszy nie napisał. Ile bym Cię nie wycałował. To i tak wiem że,zawsze będzie mało. Za mało by Cię przeprosić.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Kochanie przepraszam, że tak postąpiłem. Nóż ostry jak brzytwa Tobie w serce wbiłem. Skarbie nie wiesz ile dla mnie znaczysz,moje serce zamienia się w otchłań rozpaczy. Proszę wybacz mi krzywdy, które Cię tak zraniły i wszystkie dziewczyny, one się nie liczyły. To Ty jesteś ta jedyna, Ty jesteś moim sercem, Uwierz mi proszę, nie chcę żyć już w tej udręce.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Kochałem Ciebie, ale nie tak jak trzeba.I szliśmy razem, ale nie w takt.Przebacz!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Mój kochany misiu popełniłem wiele zła,lecz wybacz, bo każdy popełnia czyny, których później żałuje. Możesz mi odebrać wszystko, oprócz miłości do ciebie!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko da się naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Odbyłem daleką podróż do mojej przeszłości, odkryłem gdzie popełniłem błędy. Kiedy się zatrzymałem zobaczyłam moment, w którym Cię straciłem. Musiałem Cię utracić…Tak samo jak Ty musiałaś utracić mnie. Wiesz po co? Żeby zrozumieć, że miłość odzyskana ma smak najsłodszego miodu… Przepraszam i proszę wybacz i przytul już mnie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ostatni raz, wybacz. Przepraszam Cię! Pozwól naprawić co we mnie było złe. Chwila niepewności i dziś ma swój kres.Dobrą stroną związku przebaczanie jest.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przepraszam cię, że miałem kiedyś 18lat,że tak mało znałem świat, że wierzyłem w dziewczyny bez skazy, że kochałem się w nich tyle razy, że płakałem, kiedy Ty siedziałaś z innymi chłopcami. Przepraszam Cię moja dziewczyno za moje serce kochające ma 100 innych wad i za głupie 18lat…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przepraszam za błędy moje. Za cierpiące serce Twoje. Za łzy i za chwile złości. Za brak szczęścia i radości. Bo ja chciałem Cię całować. W mych ramionach obejmować. Więc choć dzień za dniem ucieka, proszę Cię, Kochana, czekaj!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przepraszam za wszystko, co w życiu złe. Przepraszam też za to, że płakać mi się chce. Przepraszam za krzywdy Tobie wyrządzone. Przepraszam za prawdziwą miłość nieujawnioną w porę. Przepraszam Cię tak mocno jak mocno tylko potrafię. Lecz kochać już na wieki Cię będę, bo inaczej żyć nie umiem.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przepraszam za wylane łzy, przepraszam za koszmarne sny, przepraszam za gorycz mnie otaczającą, przepraszam za zdradę kłującą, przepraszam, że patrzę w Twoją stronę, przepraszam za oczy obrażone, przepraszam za zachodzące słońce, przepraszam za kwitnące osty na łące, przepraszam za cierpienie, przepraszam za samo uwielbienie, Przepraszam za to, że żyję.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przepraszam za łzy.Przepraszam za słowa.Przepraszam za ból. Przepraszam za wszystko. Lecz nie przepraszam za to, że kocham…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przepraszam, że Cię zraniłem, że przy Tobie nie byłem. Kiedy byłaś smutna. Kiedy nie chciałaś doczekać jutra. Kiedy byliśmy „My” a Ty czułaś, że jestem na Ciebie zły. Za to i inne rzeczy przeprosić Cię chcę. Ale to już koniec i nie będzie mnie.
  Dodaj do ulubionych #
Życzenia na każdą okazję
Życzenia na każdą okazję

Wygłaszanie przeprosin czy przyznanie się do winy nie jest proste. Jednak jeśli już trzeba stawić czoła temu wyzwaniu, warto pamiętać o kilku zasadach. Przeprosiny powinny być wypowiedziane w taki sposób, aby udowadniały, że rzeczywiście czujemy skruchę. Puste frazesy nie wchodzą więc w grę. Poza tym w przeprosinach warto nawiązać do tego, co się wydarzyło. Osobisty i emocjonalny ton z pewnością doda im większego znaczenia i pomoże lepiej podkreślić to, że jest nam przykro z powodu popełnionego błędu. Czasami w roli przeprosin pojawiają się również teksty zaczerpnięte z literatury czy wiersze. Należy jednak pamiętać o tym, aby i one były opatrzone kilkoma zdaniami, napisanymi od siebie.