Życzenia Życzenia Bożonarodzeniowe
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia Bożonarodzeniowe

poważne zabawne umiarkowane biznesowe angielskie niemieckie

Życzenia Bożonarodzeniowe

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

 • #
  Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten wigilijny wieczór.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów,dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Białe myśli lekkie jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Biały śnieżek prószy, marzną nam dziś uszy, znak, że święta się zbliżają wszystkim wokół radość dają, więc nie smućmy dłużej się uśmiech nieśmy w każdy dzień.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bóg jest dobry! Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus, by mnie sobą nie speszyć, by mnie rozbroić miłością. Głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa do siebie na dziś i na cały Nowy Rok!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bóg się rodzi dla nas wszystkich, w stajni płacze tak ukradkiem. Znów odwiedzisz swoich bliskich, i podzielisz się opłatkiem.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Boże Narodzenie to cudowny czas. Wszyscy już czekają na choinki blask. Na jej świeży zapach i kolorów moc. Na tę pierwszą gwiazdką w wigilijną noc.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Choć los rzucił Cię daleko stąd, w myślach z Tobą będę. Na odległość życzę Ci wesołych świąt w sercu śląc kolędę.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Chociaż los rzucił mnie daleko stąd, w myślach z Wami będę i z głębi serca wszystkim ślę kolędę. Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli, świat ma dziś świąteczny blask.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Choinki świecącej, gwiazdki błyszczącej, pysznej kolacji, sylwestrowej libacji, gwiazdora grubego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Cicha noc, święta noc, jakiż w tobie dzisiaj cud, w Betlejem dziecina Święta wznosi w górę swe rączęta błogosławi lud. Radosnych Świąt.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ciesz się bracie, z mej pamięci i niech mają Cię w opiece najprawdziwszy Wszyscy Święci na Gwiazdkę i Nowy Rok.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających we wspaniałej atmosferze.
  Dodaj do ulubionych #
Życzenia na każdą okazję
Życzenia na każdą okazję

Boże Narodzenie to w tradycji chrześcijańskiej święto upamiętniające zesłanie przez Boga na świat swojego syna Jezusa Chrystusa. Obchodzone 25 grudnia każdego roku należy uznać za najbardziej radosną uroczystość w kościele katolickim. Jej obchody wiążą się z takimi elementami jak ubieranie choinki, obdarowywaniem się prezentami czy składaniem życzeń bożonarodzeniowych. Te ostatnie przybierają coraz częściej rozmaite formy. Życzenia na Boże Narodzenie początkowo składane tylko ustnie lub listownie, obecnie zdominowane zostały przez formy elektroniczne. W 2014 roku nadal jednak można sporo osób, które decydują się na wysyłanie życzeń bożonarodzeniowych na specjalnie wykonanych kartkach pocztowych. Życzenia na Boże Narodzenie dotyczą najczęściej zdrowia, pomyślności w życiu i sukcesów w nadchodzącym roku. Warto wybrać szczególne życzenia bożonarodzeniowe, tak by Święta 2014 roku były wyjątkowe pod każdym względem.