Życzenia Życzenia dla Przyjaciela
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia dla Przyjaciela

poważne zabawne umiarkowane

Życzenia dla Przyjaciela

…Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich…

 • #
  Bądź dla mnie przyjacielem na dobre i złe, gdy będę w potrzebie ocieraj łzy me, bo przyjaciel to taki ktoś, kto zrozumie i wysłucha, dobre słowo szepnie do ucha, nie zostawi Cie samego, więc ten wierszyk jest dla niego.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Czasem trzeba ofiarować komuś swe serce, by z daleka zobaczyć, ile jest w nim miłości… Czasem trzeba od kogoś odjechać, aby zrozumieć, jak bardzo się tęskni… Czasem trzeba odejść tylko po to, by móc powrócić… Czasem trzeba zapomnieć, by móc pamiętać od nowa… Przyjaźń to skarb błyszczący, pośród życia dróg krętych, jest dla nas jak balsam kojący, w naszych pragnieniach, marzeniach zaklęty… Życie jest po to, aby żyć… Miłość, aby kochać… Przyjaźń, aby pamiętać…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Czym jest dla mnie przyjaźń? Czymś naprawdę pięknym. Choć świat się zmienia jak i ludzie, w sercu warto jest mieć przyjaciela. Gonimy za wszystkim co lepsze, myślimy tylko o tym, by wzbogacić się, ale dla mnie nie ma to znaczenia, bo w życiu warto jest mieć dobrego przyjaciela. Przyjaciele są wspaniali, choć jest ich coraz mniej, ale szanujmy tych co są bo i ich może kiedyś zabraknąć. Choć w życiu mam ciężkie chwile, ale od tego mam przyjaciela. Zawsze mi doradzi, zawsze mi pomoże i wiem, że dla niego warto żyć. Żeby być dobrym przyjacielem, trzeba być szczerym, oddanym, sercowym i pomocnym. Dla mnie przyjaciel jest wszystkim co najlepsze. Bez niego żyć nie mogę i nie chodzi tu o miłość, a o to, że trzeba mieć przyjaciela. Bo są jak ciche anioły, zawsze stoją obok. Nawet jak ich nie widzimy, zawsze koją duszę i umysł. Na koniec chciałem napisać Ci, przyjacielu, jak naprawdę bardzo mocno Cię szanuję i proszę cię o jedno - bądź zawsze obok mnie w dobrych i złych chwilach, w szczęściu i chorobie. O to tylko cię z całego serduszka proszę. Chcę cieszyć się twoim szczęściem. Proszę daj mi tę nadzieję, że nie zapomnisz nigdy o mnie, mój ukochany przyjacielu.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Czym jest przyjaźń? Wiedzieć chcę, by umieć wyrazić czym darzę Cię. Być dla kogoś kimś wyjątkowym, służyć ciepłym słowem o każdej porze dnia i nocy. Mieć kogoś z kim można się śmiać i płakać i kto zawsze poda Ci rękę. To jest przyjaźń na dobre i na złe, nawet miłość temu nie równa się. Dziękuję Ci, że jesteś, byłaś i zawsze będziesz, że zawsze mogę na Ciebie liczyć. Dziękuję Ci, że po prostu jesteś!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Czym jest właściwie przyjaźń dowiedziałam się, gdy zaczęłam dzielić się wszystkimi sekretami właśnie z Tobą. To właśnie Ty znasz mnie na pamięć. Z Tobą mogę gadać o wszystkim. Tobie mogę się wypłakać na ramieniu i z Tobą mogę iść dalej przez życie. Dziękuję Ci za to.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Daj mi swe dobro, gdy płyną łzy… Daj mi swą rękę, gdy ciężkie dni… Unieś wysoko, gdy widzę dno… Trzymaj w obłokach przez wieków sto… Bądź mym oparciem, gdy nie mam sił… Prowadź mnie drogą przez tysiąc mil… Ozdób kwiatami, by zapach trwał… Przytul myślami i ogień daj… Bądź moją wiarą, gdy brak jej mi… Bądź moim stróżem i pilnuj mych drzwi… Bądź mą nadzieją na piękne dni. Bądź przyjacielem mym właśnie Ty.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dlaczego tak wielu ludzi nic z tego życia nie ma? Ponieważ nie mają żadnych przyjaciół. Nie znają żadnej bratniej duszy. Nie zauważają żadnych oznak, że ktoś ich lubi. Ponieważ nie ma nawet kwiatka, który by kwitł dla nich.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Do serca człowieka nie trafisz przez drzwi zamknięte, a raczej przez duszę i oczy uśmiechnięte, bo oczy, które się do Ciebie uśmiechają, umieją kochać… i drzwi do przyjaźni otwierają.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dobrze jest mieć kogoś, komu na Tobie zależy. Dobrze jest mieć kogoś, komu można myśli powierzyć. Najlepiej jest jednak żyć ze świadomością, że można być dla drugiego tak wielką radością.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dziękuję Ci za to, kim jesteś i za to, kim ja stałam się dzięki Tobie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dziękuję za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia. Dziękuję za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuję za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuję za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuję za Twoje objęcia, które są szczerą gościną Twojego serca. Dziękuję za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz, i w czym pokładasz nadzieję. Dziękuję, że jesteś.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gdy Cię nie widzę, nie wzdycham nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy Cię zobaczę Jednakże gdy Cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gdy rozstajesz się z przyjacielem, nie smuć się, gdyż w czasie jego nieobecności to, co w nim kochasz najbardziej, może stać się wyraźniejsze, podobnie jak góra wydaje się turyście większa, gdy patrzy na nią z doliny.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gdy siadasz wieczorem w fotelu, gdy nie masz nikogo przy sobie, pamiętaj, że ja – przyjacielu, zawsze będę przy Tobie.. Choć może jestem naiwny i zbyt wiele mam wyobraźni, choć może i jestem dziwny, lecz ufam w siłę przyjaźni… Bo miłość często zawodzi, nienawiść niszczy człowieka, przyjaciel albo odchodzi albo pamięta, z daleka…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gdyby tak można było serce każdego człowieka wyjąć otworzyć, popatrzeć i znowu ukryć go w ciele, wtedy wiedziałbyś dobrze kto wrogiem, a kto przyjacielem.
  Dodaj do ulubionych #
Życzenia na każdą okazję

Każdy kto ma przyjaciela z pewnością dobrze wie, że jego posiadanie jest jedną z najlepszych rzeczy, jaka może nas w życiu spotkać. Warto więc dbać o swoją przyjaźń i ją pielęgnować. Jednym z lepszych sposobów może być okazywanie sympatii. W tym względzie zaś świetnie sprawdzają się życzenia. I jak się okazuje w tym wypadku mogą być składane nawet bez okazji. Warto pamiętać jednak o tym, że choć mogą one przybierać różną formę, najbardziej eleganckie jest składanie ich osobiście. Oczywiście czasami sytuacja nam na to nie pozwala. Wtedy jednak warto pokusić się o przesłanie ich listem.