Życzenia Życzenia na Narodziny Dziecka
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia na Narodziny Dziecka

umiarkowane

Życzenia na Narodziny Dziecka

Dla całej Waszej rodziny serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się na świecie nowej istoty. Abyście w nowym składzie stanowili zawsze szczęśliwą i zgodną rodzinę. Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, ciepła i wyrozumiałości.

 • #
  Drodzy Rodzice! Dziś Wam wybiła ta błoga godzina, w której zjawiła się pociecha jedyna, co chwyta za serce dzielnego rodzica i czułą matkę nad wszystko zachwyca. Niech idzie rodziców swych śladem, Niech wszystkim dookoła świeci przykładem. Niechaj się stanie godną ojca i matki córką. Duszą, nauką, uczuciem i czynem!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dużo szczęścia dla pucołowatego urwisa, który krzykiem oznajmił swoje przyjście na świat, i powodzenia w każdym przedsięwzięciu życiowym. Niech będzie wielką radością dla swoich rodziców i dobrodziejstwem dla rodzeństwa.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dużo szczęścia i zdrowia dla Maleńkiej Istotki,która właśnie przyszła na świat oraz gratulacje dla Młodych Rodziców.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc. Sporo radości z tupotu malutkich nóżek.Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dziś na świat maleństwo przyszło! Zdrowe, piękne i radosne. Oczka u niej jak gwiazdeczki, usta u niej jak malinki. A policzki tak czerwone, jakby różami obłożone. Te małe rączęta ściskać bym chciała i Boga za to w stopy całowała! Bo to dar od Boga, że się narodziła i swą osobą wszystkich uszczęśliwiła! Nadejdzie dzień, że urośnie, miłością rodziców obdarzy. A w przyszłości głośno wypowie: Dziękuję mamusiu Tobie! Za to, żeś się wycierpiała, gdy na świat mnie wydawałaś i cudem świata mnie obdarowałaś! Dziękuję wam za to kochani rodzice!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gdy powiększyła Wam się rodzinka, Cóż Wam przyniesie Wasza dziewczynka? Da Wam radości uśmiech beztroski, W dwa warkoczyki splecione włoski, Dwie ciepłe rączki, lalki, koronki, Buzie rumianą, misie, pierścionki, Da pierwsze piątki, da miłość swą, Co będzie rosnąć co rok wraz z nią…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gdy trzymasz w ramionach dziecko, drobną kruszynkę, tulisz do siebie nieba odrobinkę… Bo największy cud Boży, przez Anioły zesłany, to ta córeczka maleńka, kochany.Witaj mała dziewczynko, która przybyłaś, by wypełnić dom szczęściem i serca radością.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gratulacje! Niech się rozwija w zdrowiu! Niech przyniesie Wam radość! Niech życie będzie dla Małej łaskawe i opatrzność jej sprzyja!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Kochaj swoich rodzicieli, by pociechę z Ciebie mieli, ale pomnij, że Bóg w niebie ma w opiece zawsze Ciebie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Małemu szczęściu, które wzbogaciło dom rodziców, życzymy szczęśliwego i udanego życia.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Największe szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki. To ich krew-życie, to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie. Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa: Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa Radośnie jak kwiatek w pogodny dzień lata, niechaj się chowa w zdrowiu, długie, długie, lata. I sercom Waszym da widok radosny! Jak mała jaskółka na początek wiosny. Serdeczną miłością,z prawdziwą szczerością. Niech kocha świat! I w owej miłości,dla całej ludzkości. Niech żyje Sto Lat!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Największe szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki. To ich krew, to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie. Z tej to okazji ślę szczerych życzeń słowa: Niechaj Wasza pociecha nowa Rośnie jak kwiatek w pogodny dzień wiosny I sercom Waszym da widok radosny!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech ten młody człowiek, który uszczęśliwił Rodziców swoim przyjściem na świat będzie Waszą nadzieją, radością i miłością.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niechaj w każdej życia dobie strzeże dróg Twych ręka Boga. A przez całe życie Twoje Niechaj płyną szczęścia zdroje.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Nowej obywatelce świata, niech życie z róż się uplata.
  Dodaj do ulubionych #
Życzenia na każdą okazję
Życzenia na każdą okazję

Narodziny dziecka, szczególnie tego pierwszego, są dla świeżo upieczonych rodziców niesamowitym wydarzeniem. W końcu czekali na nie z wielką niecierpliwością. Nic więc dziwnego, że przyjęło się, że z tej okazji warto życzyć członkom powiększającej się rodziny wszystkiego co najlepsze. Życzenia z okazji narodzin dziecka najczęściej przyjmują formę gratulacji. Czasami ich rolę odgrywają również krótkie wierszyki czy zabawne rymowanki. Możliwości jest naprawdę wiele. Wskazane jest, aby życzenia składane z okazji narodzin dziecka przyjmowały określoną formę. Poza gratulacjami dla samych rodziców, warto więc zawrzeć w nich życzenia zdrowia czy beztroskiego dzieciństwa dla dziecka.