ŻYCZENIA
ulubione (0)

Poważne Życzenia Ślubne

poważne zabawne umiarkowane

Życzenia Ślubne

Dzień dzisiejszy jest jako wiosny tchnienie, Bo dzień zaślubin jest nam w życiu wiosną I jego słońca łaskawe promienie Darzą nas pieśnią o szczęściu radosną. Weźcie z tej wiosny, co dziś Wam świeci, Uśmiech, któremu jest miłość na imię, A z tym uśmiechem życie Wam przeleci Wesoło wiosną, jesienią i w zimie.

 • #
  Jedną myślą żyjcie wzajem, i uczuciem jednym żyjcie, a ten świat nie Ziemią zwijcie, ale cudnym szczęścia Rajem.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Święta dziś chwila Nadobna Paro! Z miłością szczerą, co w sercach płonie, u stóp ołtarza, klękacie z wiarą, Kapłan nad Wami, podnosi dłonie. Bądźcie szczęśliwi! To dwa wyrazy, z których niech cała przyszłość się złoży, przyszłość pomyślna, czysta, bez skazy...
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Wiec w dniu zaślubin życzę Młodej Parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ślubuję Ci miłość Miłość, która jest decyzją na całe życie. Miłość, która jest bezwarunkowa. Miłość, która jest nieustannym obdarowywaniem. Miłość, która jest pragnieniem dobra dla drugiego człowieka Miłość, która jest przepełniona czułością i troską. Miłość, która przebacza, przebacza przebacza.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  A kiedy nam pójdzie pójść przez życie razem pójdziemy zachwyceni wraz, miłość nam będzie drogowskazem. A wiec podajmy sobie dłoń i złączmy serc swych bicie. Wspólny nam los i wspólny dom na całe nasze życie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Musicie być silni miłością, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma... Tą miłością, która was nigdy nie zawiedzie...
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Szczęśliwie sobie zaślubionym bukiet najgorętszych, z serca płynących życzeń: spełnienia najsłodszych marzeń, żaru nieustającej miłości, słońca w dniu powszednie i gwiazd w dni odświętne życzy:
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W błękicie nieba i słońca blasku niech miłość Wasza rozkwita, Gdy wierność i prawość Was będzie prowadzić, do domu szczęście zawita. Radosny szczebiot dziecięcych głosików każdy dzień opromieni, a wspólne wzajemne zrozumienie nigdy się, nigdy nie zmieni.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W tym wielkim dniu, Wasza wielka miłość i ślubna obrączka Wasze życie złączy. Dzięki tej miłości kwitnącej w Waszych sercach ludzka ręka nigdy Was nie rozłączy.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niechaj żyją Państwo Młodzi w szczęściu i radości, niech im czarę życia słodzi kwiat wiecznej miłości. Niech miłość i spokój w sercach Waszych gości. Dobroć i mądrość niech Wami kieruje i niech Wam nigdy pieniędzy nie brakuje.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem idzie się we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Drodzy Nowożeńcy, życzymy Wam, aby Wasza wspólna droga przez życie, była usłana różami. Kolcami się nie przejmujcie, bo prawdziwa miłość przezwycięża wszystkie przeszkody.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Kochani Młodzi Małżonkowie prawdziwe życie przed Wami. Żyjcie tak, żeby niczego nie żałować a miłość, rozwaga i wzajemne zrozumienie, pomogą Wam wspólnie dojść do jesieni życia.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Małżeństwo to piękno bycia we dwoje Małżeństwo to poszukiwanie drogi celu Małżeństwo to skarb, którym jest Wasza miłość Małżeństwo to WY na zawsze razem Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W tym uroczystym dniu, który rozpoczyna Waszą wspólną drogę, wszystkiego co najlepsze radosne i piękne... Z całego serca życzę Wam wielu cudownych lat... razem.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ślubuję Ci miłość Miłość, która jest decyzją na całe życie. Miłość, która jest bezwarunkowa. Miłość, która jest nieustannym obdarowywaniem. Miłość, która jest pragnieniem dobra dla drugiego człowieka Miłość, która jest przepełniona czułością i troską. Miłość, która przebacza, przebacza przebacza
  Dodaj do ulubionych #