ŻYCZENIA
ulubione (0)

Poważne Życzenia Ślubne

poważne zabawne umiarkowane

Życzenia Ślubne

Dzień dzisiejszy jest jako wiosny tchnienie, Bo dzień zaślubin jest nam w życiu wiosną I jego słońca łaskawe promienie Darzą nas pieśnią o szczęściu radosną. Weźcie z tej wiosny, co dziś Wam świeci, Uśmiech, któremu jest miłość na imię, A z tym uśmiechem życie Wam przeleci Wesoło wiosną, jesienią i w zimie.

 • #
  Ludzie czasami całe lata szukają się bezmiernie, aż Bóg uczuciem dłonie splata i razem idą wiernie. Dla Was dziś taki dzień nastaje początek wspólnej drogi, więc niech Wam ona będzie majem, los niech ucieka srogi.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech ta droga wspólnie obrana tylko kwiatami będzie usiana. Promienie słońca płyną obficie, tego Wam życzę na całe życie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech Wasza miłość dodaje Wam siły, by Wasze szczęście nie znało miary. Abyście trudy dnia powszedniego, wspólnie na swoich barkach dźwigali. Byście bez granic sobie ufali, byście wzajemnie się szanowali, Bóg drogowskazem Waszym niech będzie, a pełnię szczęścia w życiu odnajdziecie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Tego dnia nic już nie zmieni, nic nie dorówna tej wielkiej radości, w której – jak jednym sercem połączeni - czerpiecie szczęście z wzajemnej miłości. Oby to piękne, wspaniałe wesele było jutrzenką szczęścia i pogody! Samych pociech miejcie w życiu wiele, świat niech Wam będzie zawsze młody. W dniu zaślubin obfitości: szczęścia, zdrowia i miłości.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przezacna Młoda Paro! Jak wiosna kwiatów ozdobą Zachwyca wszystkie stworzenia, Tak Pan Bóg niech słodzi Wasze troski i życzenia! Gdzie stąpniecie, niech Wam Kwiat zakwita, Co zaczniecie, niech się Wam udaje, Niech Was z każdym dniem Nowe szczęście wita, Przez cale Wasze życie Niech Wam kwitną maje!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Szanowni Państwo Młodzi! Złączeni dzisiaj jesteście stułą, Nowa otwiera się droga, Piastujcie miłość dla siebie czułą, Ona was zbliży do Boga. Ona czuć nie da nieszczęścia gromu, Troski lżejszymi uczyni, Ona pomyślność stworzy Wam w domu, Majątek wniesie do skrzyni. Wraz ze zgodą ona niech będzie hasłem, Wskazówek w życiu udziela, Idźcie z uczuciem tym niezagasłym Aż do srebrnego wesela.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Teraz Wy już nie samotni, teraz Wy we dwoje. Na łzy, smutki i radości pójdziecie oboje. Już Wam teraz droga życia łatwiejsza i lżejsza! bo miłość wszelkie trudy usuwa lub zmniejsza. Niechaj złość i boleść u Was się nie zjawi, niech Wam zawsze Młoda Paro Pan Bóg błogosławi.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W nowego życia wstępujecie progi, już połączeni przez sakrament boski. wspólne być mają odtąd Wasze drogi, wspólne radości, wspólne troski.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W tej uroczystej chwili, Gdy słowo "tak" oznacza Zwycięstwo miłości, Przyjmijcie życzenia szczere: Szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech Waszych dzieci Pochodnią wesela świeci. Dobroć, mądrość Niech czynem kieruje, A harmonii współżycia Nigdy nie brakuje.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Wiosna to młodość, młodość i życie, Anioła boskie wejrzenie, Młodość to żywe nieba odbicie I żywe duszy natchnienie. Młodość i miłość – to niby dziecię, Miłe wdziękami swej niewinności, A nie ma skarbów droższych na świecie Nad te, co serce czerpie w miłości. Żyjcie szczęśliwi uczuć jednością, Niech Was dzień każdy rozkoszą wita, A myśl owiana wspólną miłością Niech w błogą przyszłość z pączków wykwita! Żyjcie szczęśliwi! W tych słówek treści Cała serc naszych mowa się mieści.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata, żyjcie szczęśliwie tu na ziemi, niech Wam w miłości płyną lata, niech miłość, dobroć oraz ufność, która dziś w sercach Waszych gości wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji Waszego ślubu przyjmijcie najlepsze życzenia, aby spełniły się Wasze sny, ziściły marzenia, w szczęściu płynęły wspólne dni, niech miłość je opromienia.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Zwykle uważa się, że wstąpienie w związek małżeński jest zwieńczeniem pewnego etapu w życiu dwojga ludzi. A tak naprawdę jest dokładnie na odwrót: małżeństwo jest dopiero początkiem wszystkiego więc na tę nową drogę wszystkiego najlepszego.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Urodziliście się razem i pozostaniecie razem na zawsze. Będziecie razem, gdy białe skrzydła śmierci rozproszą Wasze dni. Będziecie razem nawet w milczącej pamięci Boga. Ale niech w Waszym związku nie zabraknie przestrzeni!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Żyjcie w nadziei wierze i miłości, cnota niech zdobi mieszkania próg, bo pokój szczęścia tylko tam gości, gdzie w sercach Małżonków - Miłość i Bóg.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie, niech przy Was zostanie szczęście i kochanie.
  Dodaj do ulubionych #
Życzenia na każdą okazję
Życzenia na każdą okazję